Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes mennem az egyetemi...

Érdemes mennem az egyetemi gólyatáborba, ha nem vagyok nagy bulis?

Figyelt kérdés

Állítólag aki nem megy el, sok fontos információról lemarad. Mennyire igaz ez?

Van lehetőség aludni? 5 napon át azért elég fárasztó tud lenni, pláne ha 3 nappal utána szintfelmérőt is kell írni:/



2019. aug. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint(két kihagyott GT) semennyire sem igaz hogy fontos tapasztalatokról maradsz le.
2019. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek mert nem vonz az bulizás egyrészt, másrészt meg nyaralok akkor. Szerintem azokat az információkat amiket ott elmondanak, valamilyen formában biztos a tudtunkra adják mert sokan vannak szerintem akik vagy nyaralnak vagy valami elfoglaltságuk van vagy csak szimplán nem buli kedvelők és nekünk is meg kell tudni valahogy az infókat.
2019. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ciki, ha mondjuk hamarabb hazamennék?
2019. aug. 13. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most voltam egyetemi gólyatáborban. Igazából sok plusz infót nem mondanak, max.az számít annak, amit a felsőbb évesekkel tudsz beszélni. De tényleg fontos információkat nem csak ott mondanak, hiszen akik nincsenek ott, azok nem kapják meg őket. Szóval a fontos dolgokat biztosan megkapod e-mailben vagy levélben.

Hát én jó alvó vagyok, a 2.éjszaka éjfél-1 körül aludtam el, az volt a legkorábbi. Egyébként én sem vagyok egy nagy bulizós, de nem akartam úgy kezdeni, hogy nem megyek el. Egyébként összességében nem volt vészes, hidd el, lesznek más emberek is, akik nem partiállatok, velük lehet jókat beszélgetni (én is ezt tettem a másik kettő estén).


Én azt tudom mondani, hogy megéri elmenni, de ha kihagyod, akkor sem lesz semmi :)

2019. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják hogy jó mert sok embert megismersz viszont ez olyan kB mint az első hét a suliba hogy utána már úgyse ezekkel az emberekkel barátkozol
2019. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Sokat számít.

Talán a legtöbbet.

Társas kapcsolatok miatt. Rendkívül hamar kialakulna a klikkek, és ha kimaradsz mindből, akkor egyedül maradsz... sokkal nehezebben szerzed meg az infókat, nehezebb lesz jegyzethez hozzájutni, senki nem engedi, hogy less róla, senki nem akar veled lenni projektmunkára.


Szóval mindenképp állj az élére a dolognak, kezdd el te magad felkutatni a hozzád hasonlókat, akikkel jóban lehetsz az egyetemi éveid alatt, akikkel segíthetitek egymást, jobb esetben még igaz barátok is lehettek 🙂


Persze ez lehetséges GT nélkül is, de egyszerűbb még akkor elkezdeni, mikor senki nemnismer senkit.


Maga a buli nem érdekes. Nem baj, ha nem veszel részt mindenben. Nem kell belemenned semmi olyanba, ami nem jó neked. És nyilván ha visszahúzódó vagy, akkor a hozzádillők ugyanúgy a háttérben maradnak végig. Őket érdemes keresni neked 🙂


Infókat semmit nem kapsz, azt felejtsd el, hogy bármiről is tájékoztatnának téged a képzés során. Neked kell utánamenned mindennek, meg mindig az egyetemi szabályzatra hivatkoznak. Szóval azt lehet nézegetni, neptunt, hírfelületeket, illetve kérdezni mindent! TO-s csapattal nagyon jóban kell lenni!!

2019. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem ciki hamarabb hazamenni. Vagy aki ezt mondja, azzal nem illesz össze, és nem kell foglalkozni vele.
2019. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek, nem szeretem a bulikat, nagy tarsasagot. Ha pedig ismerkedsz 50 emberrel, aztan 1 hónap mulva köszönni se fognak :)
2019. aug. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Én szintén egyáltalán nem vagyok bulizós, mégis elmentem anno. Nem bántam meg, több szimpatikus emberrel megismerkedtem, akik hozzám hasonlóak. Jó élmény volt összeségében. Információkról nem maradsz le, ami tényleg annyira fontos, azt más fórumon meg fogod tudni mindneképpen.
2019. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!