Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy ismerkedjek gimis gólyatá...

Hogy ismerkedjek gimis gólyatáborban?

Figyelt kérdés
A többiek már jobban ismerik egymást az osztályból, de én még nem beszéltem senkivel.

2019. aug. 19. 08:40
 1/3 anonim válasza:
90%

Menj oda egy nagyobb társasághoz dumálni.

Elég ha annyit mondasz hogy sziasztok xy vagyok miről beszélgettek?, vagy csatlakozhatok?


Elküldeni úgy sem fognak max ha totális gyökerek de akkor meg keress másokat :D

2019. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Tavaly én is egy viszonylag összeszokott társaságba csöppentem bele, mikor kezdtem a gimnáziumot, és eleinte ugyanilyen hülyeségeken agyaltam, mint például hogy befogadnak-e, milyen emberek lesznek stb. ráadásul még kollégista is lettem egyazon időben a gimi miatt, ahol szintén nem ismertem senkit sem. :D Alapból afféle szorongós típus vagyok, szinte minden ember társáságában feszélyezve érzem magam (kivéve pár nagyon jó barátoméban, de velük is el kell töltenem legalább egy órát ahhoz, hogy "feloldódjak"), így képzelheted, hogy jelentem meg a gyülekező helyen. :D Egyesek elmondása alapján úgy néztem ki, mint akit kivégzésre visznek (sajnos így is éreztem; épp elég szorongást kelt bennem, ha a megszokott baráti körünkhöz odacsapódik egy számomra ismeretlen személy, na de hogy én legyek három teljes napig 30 olyan ember társaságában, akiknek még a nevét sem tudom?! Szerintem dolgozott bennem az adrenalin rendesen). xD

A programok egyébként nem voltak rosszak, az osztályfőnökünk bicikli- és gyalogtúrát szervezett nekünk valami isten háta mögötti helyen, viszont a szállásunk csupa penész meg kosz volt, és huszan aludtunk egy szobában (egyik szobában mi, lányok, a másikban pedig a fiúk). Valamint a fürdőhelyiség sem volt éppen kellemes és idilli hely, mivel a bejárata fölött volt egy bazi nagy lódarázsfészek, melynek édes és aranyos lakóit a fiúk öldösték le egyenként, az osztályfőnökünk machetéjével. :D Legalább abból a szempontból jó volt a gólyatáborunk, hogy a túlélés érdekében mindenképp össze kellett fognunk, szerintem emiatt (is) szoktunk össze szinte teljesen az alatt a három nap alatt. :'D

Egyébként pedig biztosan arra mennek rá a gólyatábor szervezői, hogy minél jobban megismerjétek egymást és csapatként dolgozzatok össze, szóval hiába vagy ismeretlen számukra, ha látják rajtad, hogy nyitott vagy feléjük, spontán módon fogsz kialakítani kapcsolatokat az osztályodból a többiekkel (direkt nem írtam, hogy barátságokat, mivel én gólyatábor után, a suliban és a koliban ismerkedtem össze azokkal, akiket a barátaimnak tartok, de persze a gólyatábor sok segítséget nyújtott abban, hogy beilleszkedjek az osztályba), vagy pedig ők elegyednek veled beszélgetésbe, hogy megismerjenek (velem ez volt :D).

Egy tanácsot fogadj meg: ne görcsölj a gólyatábor miatt feleslegesen, hiszen az egész kilencedikes/nulladikos tanév az ismerkedésről fog szólni (tapasztalat). Ez a tábor csak abban segít, hogy ne legyetek teljesen idegenek egymásnak a tanév elején, de valójában nem igazán számít az elkövetkezendő négy-öt évben, hogy egyáltalán ott voltál-e. :))

Jó szórakozást!

16/L

2019. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat sokat segítettek!
2019. aug. 19. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!