Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok? Mennyire várjátok a...

Tanárok? Mennyire várjátok a tanévet? Én kb annyira mint egy foghúzást már a gondolatra is rosszul vagyok

Figyelt kérdés

Mennyire várjátok a tanévet? én már a gondolatra is émelygek rosszul vagyok és kb semmit se kívánok kevésbé mint a tanévkezdést. Rájöttem nem azzal van nekem gondom hogy újra be kell járni X helyre és tól ig ott lenni, hanem azt hogy ott az X helyen azt kell csinálni amit... na ez a gond.

Szóval nem munkaundoros vagyok. Csak azt utálom amit csinálok de azt évről évre egyre jobban.


2019. aug. 19. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Szia én mindig vártam a tanévkezdést.akkor ott voltál té,...
2019. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Mióta dolgozol pedagógusként, és milyen életkorú gyerekeket tanítasz? A nagyobb kamaszokkal sokkal nehezebb dolgozni, mint az általános iskolásokkal, ez tény, lehet érdemesebb lenne iskolát váltanod.


Ha viszont a tanítással vannak problémáid (Pl: nem tudod elviselni ha nem figyelnek az óráidra, vagy hogy nem készülnek a dolgozatokra / felelésekre), akkor viszont érdemesebb lenne egy mélyebb számvetést csinálnod: Biztos hogy pedagógusként szeretnél dolgozni?

2019. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Tanár vagy és a vesszőt se ismered? (A többit hagyján)
2019. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én óvodapedagógusként dolgozok...és teljesen értem miről beszélsz. Ahogy közeledik az évkezdés egyre feszültebb, ingerlékenyebb vagyok. Sőt, már előre tudom, hogy szó szerint tiszta nyűg leszek reggelente, akárcsak a gyerekek :D
2019. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mikor diák voltam, se vártam nagyon az évkezdést, de még mindig jobban mint most.

Ami illúzióm volt a munkával kapcsolatban, az a pályám első évében semmivé lett.


A tudásra vágyó azt szomjazó csillogó szemű ifjúság.... ugyan.


Van olyan lány tanítványom aki tarifás hölgyként dolgozik .és még nincs 15 éves. Tanítási időben jön érte az "apja" (=futtatója) és "elkéri " a lányt (=viszi dolgozni)


meg ilyenek

2019. aug. 19. 13:35
 6/19 anonim válasza:

Furán néztek majd rám, de én már nagyon várom!

Amióta a legközelebbi hozzátartozóm meghalt, aki számomra z életet jelentette, a nyár csak csupa magány és egyedüllét. Kínszenvedés minden perce!

Már várom, hogy emberek és gyerekek között legyek végre!

Egyedül a nyíves portfólióírást kívánom a hátam közepére!!!

2019. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"a nyár csak csupa magány és egyedüllét. Kínszenvedés minden perce!


Már várom, hogy emberek és gyerekek között legyek végre!"


Utálom a fajátadt. Ha annyira "unatkozol" mi tart vissza hogy nyáron elhúzz dolgozni alkalmiba? Millió helyre keresnek embert csak a nyárra. Az összes tanár kollegám és én is ezt azt melózunk a nyáron saját zsebre aminek kb köze sincs a tanársághoz.

Én pl helyettes recepciós voltam 1 hónapot, téged mi tart vissza??

Emberek között vagy pénzed is lenne-ok amiért nem mentél?

2019. aug. 20. 14:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdődik a tanév, a zsúfolt villamosra még felpaszírozzák magukat plusszban az iskolás gyerekek, szóval az lesz a hátránya, hogy, amikor megyek munkába és, amikor jövök haza, csoda lesz, ha egyáltalán állóhelyem marad a villamoson.
2019. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy, ha ő egy tanár, én a Dalami láma zabigyereke vagyok :D Nem azért, de egy tanár se ír ilyen stílusban, ahogy a kérdező tette a kommentjeiben :D
2019. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Amúgy, ha ő egy tanár, én a Dalami láma zabigyereke vagyok :"


Kapaszkodj meg: akkor te a láma zabigyereke vagy. Mert bizony én egy tanár vagyok.

Na?

2019. aug. 21. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!