Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen a másfél órás...

Egyetemen a másfél órás előadás és gyakorlat az 2 tanórának számít?

Figyelt kérdés
Összesen 24 kötelező óra van előírva egy hétre.De ez akkor 24db másfél órás tanóra?Én ebben a tudatban voltam,de valaki azt mondta,hogy egyetemen egyhuzamban 2 órát tartanak meg és a másfél órás előadás az valójában 2 db 45 perces előadás,tehát nem 36 db órát kell bent ülnöm egy héten,hanem csak 18-at?

2019. aug. 21. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Attól az még két tanóra, csak szünet nélkül tartják meg.
2019. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh hiszen akkor elég sok szabadidőm lesz.Én meg már beijedtem,hogy heti 40 órát kell bent töltenem
2019. aug. 21. 01:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy előadás 2 tanórának felel meg. Ha egymást követte 2 előadás vagy gyak, akkor 15 perc szünet volt köztük. De ha szerencsés vagy egybe letudhatod a napot. Nekem mindig úgy szét voltak dobva az óráim, hogy diákmelót esélytelen volt vállalni. Pl 11kor végeztem az előadással és csak 3tól volt gyak vagy délutáni előadás.
2019. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!