Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Van egy nagyon rossz osztálytársam. Mit tegyek? (mindketten fiúk vagyunk)

Mindketten fiúk vagyunk. Nos, már első osztálytól kezdve nem jövünk ki jól. De annyira beképzelt, hogy az egész osztály gyűlöli. Azt tudni kell, hogy nekem az unokatestvérem is osztálytársam (ő is fiú) aki egy kicsit gyengébb, ezért ez a rossz osztálytárs folyton piszkálja. Olyanokkal barátkozik ez az osztálytárs akik félnek tőle és engedelmeskednek neki másképp megveri őket. Azt hiszi ő a főnök, és mindig parancsol. Nagyon beképzelt. Folyton irigykedik rám és az unokatestvéremre, mindig kiröhög ha veszünk valamit, de tudom hogy csak irigységből csinálja. A múltkor az unokatestvérem megelégelte a piszkálást és kicsit visszaszólt neki, ekkor az osztálytárs neki ment és meg akarta verni. Szerencsére épp akkor érkeztem oda, és nyakon fogtam, neki löktem a suli egyik szekrényének, és kapott egy ütést a hasába. Ezek után kicsit megijedt, de azt mondta hogy úgyis megveri az unokatestvéremet ha én nem leszek ott. Szerintetek mit tegyek? Még a verésből sem tanulta meg hogy nem ő a főnök?

Keress kérdéseket hasonló témákban: verekedés, iskola, osztálytárs

aug. 24. 08:47  Privát üzenet  

A válaszok

Ha mindneki utálja, akkor fogjatok össze.

Hagyd figyelmen kívűl, ne is foglalkozz vele, de ha neked menne, akkor várd meg amíg egyszer megüt, utána pedig a szart is verd ki belőle, és hivatkozz önvédelemre.

Tudom, nehéz ignorálni, de ha látja hogy le se szarod akkor egy idő után abbahagyja. Amúgy érdemes lenne szólni a tanárnak, mert ennél a gyereknél vagy otthon, vagy fejben vannak iszonytos nagy problémák.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 24. 09:05 Privát üzenet
Az én lányomnak volt egy olyan osztálytársnője, aki rugdalta a békés lányokat. Hát egyszer összefogott hét példás magaviseletű lány és négyen fogták, hárman rúgták. Mikor elmesélte a lányom nagy pironkodva, azért hozzátette, hogy vigyáztak rá nagyon, nehogy baja legyen a rossz osztálytársnőnek. Érdekes módon utána nem rugdalt senkit a lány, a tanárok meg se tudták az egészet(vagy szemet hunytak fölötte). Egyszer meg kellett éreznie rossz osztálytársnőnek, hogy hiába agresszív, az összefogás ellen semmit nem tehet.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 24. 19:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyik osztálytársam mindig előre ül az első padban, mert harmadik padbol már egyáltalán nem látja a táblát. Mennyire rossz a szeme?
Egyik lány osztálytársam nagyon tetszik nekem. Mivel már nem szűz, az egész osztály rossz véleménnyel van róla, és próbálnak lebeszélni a barátaim. Vajon próbálkozzak nála? Picit félénk vagyok 15/F
Rossz hatással van rám egy osztálytársam. Most mit csináljak?
Az osztálytársam szerint, ha rossz lesz évvégén a bizonyítványunk, az iskola ahova már felvettek, dönthet úgy, hogy mégse vesznek fel. Igaz ez?
Noi zavar? 15 eves lany vagyok es nekem meg nem jott meg. A mellemsem no egy ideje. Lehet esetleg h baj van velem? Osztalytarsam 34 kg es megjott neki en 43 kg vagyok az rossz akkor?
Az osztálytársam hanyagolja a fiúját. A srác nagyon maga alatt van. Szerintetek a lány már nem szereti?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!