Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy nagyon rossz osztálytá...

Van egy nagyon rossz osztálytársam. Mit tegyek? (mindketten fiúk vagyunk)

Figyelt kérdés
Mindketten fiúk vagyunk. Nos, már első osztálytól kezdve nem jövünk ki jól. De annyira beképzelt, hogy az egész osztály gyűlöli. Azt tudni kell, hogy nekem az unokatestvérem is osztálytársam (ő is fiú) aki egy kicsit gyengébb, ezért ez a rossz osztálytárs folyton piszkálja. Olyanokkal barátkozik ez az osztálytárs akik félnek tőle és engedelmeskednek neki másképp megveri őket. Azt hiszi ő a főnök, és mindig parancsol. Nagyon beképzelt. Folyton irigykedik rám és az unokatestvéremre, mindig kiröhög ha veszünk valamit, de tudom hogy csak irigységből csinálja. A múltkor az unokatestvérem megelégelte a piszkálást és kicsit visszaszólt neki, ekkor az osztálytárs neki ment és meg akarta verni. Szerencsére épp akkor érkeztem oda, és nyakon fogtam, neki löktem a suli egyik szekrényének, és kapott egy ütést a hasába. Ezek után kicsit megijedt, de azt mondta hogy úgyis megveri az unokatestvéremet ha én nem leszek ott. Szerintetek mit tegyek? Még a verésből sem tanulta meg hogy nem ő a főnök?

2019. aug. 24. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Ha mindneki utálja, akkor fogjatok össze.

Hagyd figyelmen kívűl, ne is foglalkozz vele, de ha neked menne, akkor várd meg amíg egyszer megüt, utána pedig a szart is verd ki belőle, és hivatkozz önvédelemre.

Tudom, nehéz ignorálni, de ha látja hogy le se szarod akkor egy idő után abbahagyja. Amúgy érdemes lenne szólni a tanárnak, mert ennél a gyereknél vagy otthon, vagy fejben vannak iszonytos nagy problémák.

2019. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Az én lányomnak volt egy olyan osztálytársnője, aki rugdalta a békés lányokat. Hát egyszer összefogott hét példás magaviseletű lány és négyen fogták, hárman rúgták. Mikor elmesélte a lányom nagy pironkodva, azért hozzátette, hogy vigyáztak rá nagyon, nehogy baja legyen a rossz osztálytársnőnek. Érdekes módon utána nem rugdalt senkit a lány, a tanárok meg se tudták az egészet(vagy szemet hunytak fölötte). Egyszer meg kellett éreznie rossz osztálytársnőnek, hogy hiába agresszív, az összefogás ellen semmit nem tehet.
2019. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!