Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem szeretem a mostani iskolám...

Nem szeretem a mostani iskolám, de félek váltani. Mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés

Idén megyek tizedikbe, előkészítős voltam. Utálom a mostani sulimat, főleg a koli miatt. Viszont bejárós nem lehetek, és főképp a kolival van a probléma. Ráadásul egy normális igazi barátom sincs. Viszont sokat köszönhetek a sulinak, itt találtam meg az új hobbimat. Ezek ellenére át akarok iratkozni máshova, de nem tudom hová, és nem vagyok biztos abban, hogy jó ötlet lenne.

Félek, hogy újként nem tudnék beilleszkedni, ráadásul anyám nem hiszem, hogy engedi, hogy átiratkozzak máshova. Sőt, ő határozottan nemet mondott.


Szerintetek mit kéne tennem?


2019. aug. 24. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha àt mész màshova ott is kolis leszel, szóval ott se lesz jobb. Csak akkor lenne jobb ha olyan suliba mennél ahova be tudsz jàrni mindennap. Szóval nem érdemes igy sulit vàltani hisz nem is azzal van bajod. Csak akkor érné meg vàltani ha az új helyen màr bejàrós lehetsz.
2019. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs másik koli, ahová át tudsz költözni?
2019. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs másik koli. A kolin kívüli lehetőséget még arra írtam, hogy ahhoz nincs lehetőség hogy ebben a suliban maradjak koli nélkül, mert ugye olyan osztályba járok,ahol muszáj kolisnak lenni. Hacsak valami orvosi javaslat miatt kimaradok egy ideig a koliból, muszáj.

Olyan suli van ahová be tudnék járni

2019. aug. 24. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudom 16 ig vagy köteles járni, tehát abba hagyhatod elvileg. Az meg hogy nincsenek barátaid, hát bakker nem kell beilleszkedni a tipikus hülyék közé, ilyen ez sajnos nekem sem ment soha a beilleszkedés :)

Ha emberekkel van bajod vagy lelki akkor irhatsz ha szeretnél

2019. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszer váltottam gimit, életem egyik legjobb döntése volt.


Én a piszkálások, zaklatások miatt mentem el. Szerencsére az új osztályom kedves volt velem.

2019. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Albérlet? Persze nem lakás, szoba. Szuleid belemennének, hogy anyagilag támogassák az albit?
2019. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Albérlet nem fér bele anyagilag. És ha beleférne sem lehetne. Olyan osztályba járok ahol akkor is kolis lennék, ha a sulitól öt méterre laknék.
2019. aug. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!