Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nézik ki azt az embert,...

Miért nézik ki azt az embert, aki nem igazán szeret beszélgetni senkivel, pl egyetemen?

Figyelt kérdés

Most leszek másodéves egyetemista, de nem igazán sikerült barátokat / ismerősöket szereznem, max ha 3-4 ember az akivel szoktam néha beszélgetni. Sosem volt egy társasági ember, bulizni is utoljára szerintem 2 éve voltam egy házibuliban, egyetemi bulik meg teljesen hidegen hagynak.


Mégis azt veszem észre hogy előadásokon pl alig ül mellém valaki, ami egy részről jó, mert utálom ha valaki egy kicsi előadó teremben mellém ül, és így legalább szét tudok pakolni a padon, + nem kell hallgatnom a duruzsolást az óra közepén, viszont valamilyen szinten zavar is.


Órák között is inkább elvonulok a saját kis világomba a telefonommal, vagy verseket írok, olvasgatok, tanulok, egyetemen kívül a koliban meg általában tanulok vagy játszok.



2019. aug. 26. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szoktam le nézni őket
2019. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert vannak ilyen emberek es kesz. Nem biztos h kineznek csak jobban kozelednek a kozvetlenebb emberekhez. De ne torodj veluk!
2019. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Én nem nézem le az ilyen embereket, csak valószínűleg másoknak, akik nem ismernek, könnyebb már nem oda menni és tulajdonképpen egy “pofont” szerezni azzal, hogy próbálnak beszélgetni, te meg nem igazán akarod ezt


De egyébként teljesen megértelek, én is teljesen ilyen vagyok 😁

2019. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyon visszahúzódó vagyok. Az eddigi tapasztalatom az, hogy közösségtől függő, hogy milyennek tartanak. Van, ahol megsértődnek rám, szerintem azt gondolják, hogy azért nem barátkozok, mert lenézem őket, van ahol tudomásul veszik és elkönyvelik hogy magának való ember vagyok.
2019. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Pedig amúgy az egyetem kiváló hely lenne a kapcsolatépítésre. Nem csak az ilyen “züllött” alakokból all az egész suli. Próbálkozz diakszervezetekkel, szakkolikkal, azok kisebb, zárt és összetartó közösségek. Hátha ott megtalálod a tarsasagodat
2019. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Én is magamnak való ember vagyok, de egy-két haverom nekem is van... Egyrészt jó arcok, másrészt meg nagyon nehéz egy egyetemet TELJESEN egyedül elvégezni... Muszáj összedolgozni. Legalábbis én műszaki egyetemre járok, sok beugró, ZH, jegyzőkönyv stb van. Meg a volt szakközepesek segítettek laboron.


19F

2019. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem szeretsz beszélgetni miért kellene bárkinek is leülnie melléd? én is inkább a barátaimhoz megyek oda akikkel óra előtt jót dumálunk, mint valami random archoz, hogy aztán még én érezzem magam kínosan, mert nem halad a beszélgetés
2019. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!