Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban az egyik tanár...

A suliban az egyik tanár megkérte, hogy tegezzem. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

A suli utolsó hetéig úgy volt, hogy lehet átmegyek egy másik suliba, ha átvesznek.(erre nem volt semmi garancia)

Most volt egy osztályzó vizsgám(nem pótvizsga) és megkért, hogy tegezzem. Na de ezt hogy értette?

Az jutott eszembe, hogy lehet azt hitte, hogy én elmegyek és már csak a papírokat intézem vagy ilyesmi.

Hogy hozzam fel ezt a témát? Olyan kellemetlen az egész, nagyon nehezen tegezném, de így, hogy lehet félre is értette a dolgokat...

Szóval, hogy kérdezzem meg tőle szerintetek? Vagy hogy utaljak rá, hogy én amúgy a suliban maradok?

Olyan furcsa ez így:'DD Kedvelem ezt a tanárt nagyon, csak félek, hogy félreértette és azért ajánlotta fel.



2019. aug. 27. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj azt kihagytam, hogy ez a tanár engem nem tanít.
2019. aug. 27. 14:16
 2/4 anonim válasza:
93%
Nem értem minek reagálod túl. A tegezés ajánlatot illik elfogadni. Tegezedd ha találkoztok és ha baja van majd ő szól.
2019. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfogadtam, meg is köszöntem és örülök is neki, csak így kicsit kellemetlen, ha valóban csak félreértette:D
2019. aug. 27. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor magazodva koszonj neki es akkor szerint ha komolyan gondolta majd mondja h " azt beszeltuk tegezodunk" v vmi ilyesmi es akk ez a biztos!
2019. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!