Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én érzem ilyen idegesnek...

Csak én érzem ilyen idegesnek magam a szeptember miatt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és mindig ez van. Sok barátom van sulin kívül, bárhol dolgoztam a kollégákkal mindig jól kijöttem. De a suli és az osztály maga a pokol. 2 éves szakmán vagyok ez az utolsó évem. Tavaly magántanuló lettem végül annyira elegem lett. Nem értem hogy lehet ilyen közegben lenni és a tanárok is szarnak bele vagy még rá is tesznek. Szüleim természetesen míg náluk lakok nem engedik, hogy esire vagy más suliba menjek. Hány óra igazolttal nem lehet gond?

2019. aug. 28. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átérzem... Én most fogok érettségizni gimiben és már alapból nagy rajtam a nyomás emiatt, ehhez még hozzájön az, hogy az osztályomból senkivel nem vagyok jóban, napi szinten szorongok, alig bírom elviselni az ottlétet. Már számolom vissza a napokat, eléggé ki vagyok borulva... 18/L
2019. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
XD
2019. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon szeretem a szeptembert:


-A diákok/hallgatók visszamennek a suliba, és hétköznap éjjel nem kint csavarognak

-Enyhül az idő, végre lehet normálisan szellőztetni, és nem fuldoklik az ember a 30+ fokban

-A turizmus a nyár vége miatt visszaszorul, eleve túlzsúfoltnak érzem Budapestet, de végre a kevesebb rendezvény miatt mindenki visszamegy a "helyére"

-Hamarabb sötétedik, ha inkább otthoni programokat szeret az ember csinálni, kifejezetten kellemes

-Gyönyörű a sárguló levél, a természet. Nincs minden elszáradva, elrohadva, szétégve. Emiatt a hőség miatt sajnos eleve több a természeti katasztrófa, ideje már, hogy vége legyen a nyárnak

2019. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj valóban szörnyű és nem egyértelmű volt a megfogalmazásom. Viszont az októbertől nem mondtam hogy ideges vagyok :D
2019. aug. 28. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan helyzetben vagyok mint az első:(
2019. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy egy adott tantárgy összóráinak 20% felett a tanár dönt, hogy leosztályoz e, 30% felett viszont már nem osztályozhat le.
2019. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!