Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak is volt ilyen osztálytá...

Másnak is volt ilyen osztálytársa?

Figyelt kérdés
Idősebb az osztály többi tagjánál,nem a napon barnult és mindenkit összever az osztályból a nem napon barnult barátaival.Ugyan engem nem vert meg mert tudta hogy szívbeteg vagyok,inkább lenyúlta a pénzem meg a kajám..A tanárok nem tudták fegyelmezni egy két kivételel,a határozottabbak.Ja és nem sűrűn fürdik és eltűnek néha dolgot...Ez volt általánosban.
2019. aug. 28. 11:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá akinek benyelte a pénzét meg a cuccait annak a "haverja lett" és megvédte másoktól,ameddig letudta húzni persze.
2019. aug. 28. 11:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek nem. Általános előtt keletről nyugatra költöztünk :)
2019. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha lenne se élne sokáig a koszos cigány😊
2019. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy időben az osztály többi tagjával beszéltük hogy kéne mgekínozni és megölni :D Pedig még kis alsósok voltunk.Volt olyan hogy a tesitanár mondta az osztálynak hogy nyugodtan rámehetnek.Télen néha meg is fürdették közösen egy másik cigány osztálytársunkkal aki annak idejében normális volt.Kicsit enyhül a szag.
2019. aug. 28. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hala Istennek nalam sem volt ilyenre pl. Nem vok rasszista, de miert csodslkoznak a romak h ellenuk van a vilag ha ilyenek ( tiszt. A kiv. ) ?
2019. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aztán jön a duma hogy "biztos az a bajod hogy cigány vagyok"
2019. aug. 28. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen es ha csak a fele a romaknak megeroltetne magad h nem lopna, nem bunozne mar elfogadhatobb emberre valnanak. Tiszt. A kiv. !
2019. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A barátom egy cigány csajjal van együtt.Elmondása szerint félvér a csaj meg nem is olyan a családja mint a cigányok többsége.Egyszer facebookon beszéltem vele és egész jó helyesírása van a vesszőket leszámítva,meg énekel iskolai rendezvényeken.Habár a cigány vér biztos ott van benne mélyen.
2019. aug. 28. 13:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista de ha azt mondom hogy egy cigány megkéselne attól még nagyobb rá az esély mint hogy egy Magyar szúrjon le.
2019. aug. 28. 13:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja nyilván még kell verni, a tesitanarotoknak is ennyi esze van, hogy amit ő felnőttként, tanárként nem bírt megoldási, gyerekekkel vegezteti el. Nem véletlenül nem tartják sokra a tesiseket.

Csaladsegito, iskola pszichológus, osztalyfonoki elbeszelgetes, igazgatói intes, fegyelmi tárgyalás, kirugas, tankeruleti vezetohoz valópanasz tétel ... hogy csak néhányat írjak... ahol a gyerek így viselkedik ott a vérvonalon kívül más is van a háttérben. Döbbenet, hogy a tanárok nem tudtak semmit se kezdeni, és hogy az osztalykozossegnek sem volt húzó ereje, tovább megyek, a szuleitek sem léptek fel mellettetek? Nem semmi...

És igen, volt nekem is régen olyan kisebbségi osztalytarsam, akit kirugtak a másik suliból, mert megverte (!) a tanárt (!). Érdekes módon, nálunk nem volt gond vele, sőt, kifejezetten jofej volt.

2019. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!