Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyan rossz mert már megint...

Olyan rossz mert már megint egyedül ülök. Tudnék valamait tenni?

Figyelt kérdés

Igazából nincsenek rendes barátaim az osztályból. Direkt időben megkérdeztem az egyik lányt akivel jóban vagyok hogy ülne-e velem , erre azt felelte hogy majd meglátjuk. És hát megint úgy alakult hogy egyedül ülök. Mindenkinek meg van a maga is embere akivel jóban van és olyan rossz hogy velem senki sem szeretne ülni. Igazabol úgy vannak velem az emberek hogyha nincs ló , jo a szamár is és hat én vagyok az a számár. Apolt vagyok , kulturált , inkább csendes típus .

Ne haragudjatok! Nem is ertem miert írom ki ezt a kérdést hisz teljesen felesleges...



2019. aug. 30. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Más nem ül egyedül? Új ember nem jön az osztályba?
2019. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Elképzelhető, hogy a csendességedet nem részesítik előnyben. Azért vagy egyedül, mert nem barátkozol és pont azért, mert csendes vagy és visszahúzódó. Jót tenne a saját önbecsülésednek, hogyha valahogy bekapcsolódnál a beszélgetésekbe. Így úgy látják, hogyha te nem tartasz rájuk igényt, akkor te sem érdekled őket. Nyílj meg egy kicsit és mosolyogj többet!
2019. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
. A lány ő egész nap sminkeli magát a tükörben , állandóan a telefonját nyomkodja aztán dolgozatkor állandóan mindenkit piszkál hogy segítsenek neki. Van egy fiú , vele meg csak köszönő viszonyban vagyok
2019. aug. 30. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Év közben nem lehet még helyet cserélgetni?

Alakulhat még barátság az első hetekben, van lehetőség ismerkedni.

Idegenek vagy a tavalyi osztály?

2019. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Pedig egyedül a legjobb, én mit nem adtam volna régen azért ha enyém lehetett volna egy egész pad. És nem kellett volna mindig valakivel nyomorogni közösen a szar kicsi padban.
2019. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Hasonló cipőben voltam, mint te, mondjuk én nem mindig ültem egyedül, de többnyire igen. Nem tudom mennyire vagy új közegben, de ha úgy gondolod, hogy tényleg csak azzal van a baj, hogy csendes vagy, akkor az később még változhat, majd feloldódsz több ember társaságában, a haverok meg jönnek mennek.

Egy év alatt úgy meg tudnak változni ezek a klikkek, hogy ennek a tanévnek a végére lehet az lesz a legjobb haverod, akiről most nem is gondolnád.

Amúgy meg nem olyan rossz egyedül ülni, saját padod van, kényelmesen elférsz, szóval nem tragédia az sem. :)

2019. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok biztatást! Hála Istennek már ez lesz az utolsó évem mert idén érettségiztek, tehát már csak ezt az évet kell kibírjon valahogy! :)
2019. aug. 30. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha intró vagy, akkor tudod élvezni a magányt! Tanuld meg, sokkal jobb életed lesz emberek nélkül! 🙂 Olvass sokat, bármit ami érdekel! Az segít.
2019. aug. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bármit megadtam volna azért, hogy egyedül ülhessek.. :D
2019. aug. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!