Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék az iskolai...

Mit tehetnék az iskolai szívátasok ellen?

Figyelt kérdés

Már ma az évnyíton egy gyerek annyit szólt be nekem hogy az egy hétre is sok. A haverjaim is csak nevetnek. Úgy vannak vele hogy inkább engem mint őket szívassa.

16 éves múltam és elég ronda vagyok és emiatt nem szeretek olyan helyre menni ahol sokan vannak. Suliban mindig a padlót nézem amikor megyek pl. a folyóson és próbálok senkire sem ránézni. Legrosszabb az amikor a tanár kihív a táblához és minden tekintet rámszegül. Ki tudja mi járhat a fejükben....

Csendes és zárkózótabb vagyok mint a többiek.

Általános iskolában is már tartósan szívattak,beszologottak, és megaláztak.

Nemtudok mit vissza szólni mert nekem ez egyszerűen nem megy hogy valami frappánssal vágjak neki vissza.

Mikor hazaérek suliból már azon gondolkodom hogy holnap hányszor fog piszkálni az buz i.

Sajnos elég gyenge vagyok de attól félek hogyha egyszer nagyon felidegesít akkor csúnyán összeverem. És mivel ez egy katolikus suli könnyen lehet hogy emiatt kicsapnak. Új suliba meg nem akarok menni mert akkor minden kezdődhet előröl és az önbizalmam egyenlő egy nagy nullával.


Tanároknak és a szüleimnek erről még nem szóltam és NEM IS FOGOK!

Nagyon megalázó lenne.


Kérlek segítsetek. Mit tehetnék ez ellen?



2019. szept. 2. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Jön majd a sok okos, hogy szólj a tanároknak, szüleidnek, mint írtad te sem szeretnél szólni nekik és nem is jó ötlet. A legjobb amit tehetsz, az az, hogy visszavágsz, te is baszogatod őket megvered stb stb, egy idő itán abbamarad ez 😉 Fel a fejjel!
2019. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Gumikesztyű fel.

Fog egy paprikasprayt.

Utána mész a WC-be, majd telibe fújod, és megcipőzöd a fogait.

Utána spray doboz kuka, de ne a WC-ben lévőbe tedd!

2019. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

A legrosszabb a visszavágás. A bosszú kicsinyes és buta, és csak jobban rádszállnak miatta, hiszen a csesztetés lényege az, hogy unalmunkban reakciót csikarjunk ki a másikból. Minél nagyobb a reakció, annál nagyobb a csesztetés!


Tehát a legjobb amit tehetsz, az a totális ignorálás! Azaz amit csinálsz, jó irány. Csak nem kell a földet nézni, nyugodtan járhatsz határozott tekintettel, úgy is telibe lehet szarni mindenkit 🙂

Szereplést pedig érdemes gyakorolni. Élet minden területén jól jön, ha nem jössz zavarba a figyelő tekintetektől. Szóval én javaslom, hogy találj olyan hobbit/szakkört, ahol ezt gyakorolhatod, biztonságosabb közegben. Hiszen ez a személyiségednek rossz és kimerítő, de a leendő karrierednek életmentő!

2019. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Nincs sok lehetőséged. Ha erősebb vagy nálunk, kiosztasz pár átszállót nekik, hogy megtanulják, veled nem lehet kekeckedni. Ha gyengébb vagy, akkor max. annyit tudsz, hogy kitérsz az útjukból.


"A legrosszabb a visszavágás. A bosszú kicsinyes és buta, és csak jobban rádszállnak miatta, hiszen a csesztetés lényege az, hogy unalmunkban reakciót csikarjunk ki a másikból. Minél nagyobb a reakció, annál nagyobb a csesztetés!"


Hooooooogyne, legyen egy mulya, tehetetlen senki, akibe bárki büntetlenül belerúghat, mert úgyse fog visszaütni. Gratulálok az ötletedhez, ezzel csak annyit érsz el, hogy akkor mindenki más is rá fog szállni, tudván, hogy úgyse fog semmit tenni ellenük. Évekig pokol lesz az élete, és mindezt csak azért, mert ő akkora erkölcsi szellemóriás, hogy nem áll bosszút, majd biztos valami jóságos felsőbb hatalom igazságot szolgáltat :DDDDDDDDD

2019. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Katolikus suli, akkor szeresd az ellensegedet.
2019. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
És utána mi lesz 2-es? Szerinted?? Hány haverját szedi össze egy veréshez? 10-en rugdossák, az jó dolog?
2019. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Èn pont olyan voltam iskolában mint te, bár nálam már általános iskolában elkezdödtek a szívatások, sokszor fizikailag is bántalmaztak.

14 évesen elkezdtem érdeklödni egy szubkultúra iránt ami fokozatosan beszippantott, ez változásokat hozott a zsemélyiségemben is. Felvettem egy amolyan pózör álarcot és eröszakosabb, bunkóbb lettem az emberekkel pedig utálok csúnyán beszélni. Nem mindig csaptam vissza, mert én is vallásos iskolákba jártam de több mindent megengedtem magamnak és végül békén hagytak. Nem lettem/ voltam jobb ember az egésztöl, söt rosszabb mert a felesleges energiákat levezethettem volna valami kreatívban is. Teljes mértékben egyetértek az elöttem szólóval. Keress valami szakkört, hobbit ami foglalkoztat és próbálj meg abban érvényesülni. Sokkal nagyobbat fog dobni az önbizalmadon, mint azt gondolni mernéd, erre csak késöbb jöttem rá magam is. Addig is tojd le azt a sok bunkó szemétládát, már nincs sok idö érettségiig és életben nem kell látnod öket többet. 28/L

2019. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

6.-nak.


Igazad van!


Jobb ha simán összeveri és megaláztatja magát a kis féregtől.


Tapasztalat, hogy ezek csak az erőszakból értenek!

2019. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

#6, ha van nála paprika- vagy biotoxin spray, összeszedhet húsz embert is, gázmaszk nélkül mindegyik feküdni fog.


Egyébként meg ő is összeszedhet magának pár erősebb emberkét. Itt Miskolcon bőven akad, aki már egy korsó sörért cserébe is agyonver bárkit.

2019. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, hogy nem szedhet össze, hiszen nincs vele senki...
2019. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!