Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A mai iskolások szünetben...

A mai iskolások szünetben azonnal benyomják a mobilnetet, és végig csak neteznek? Vagy van wifi az iskolákban? Szóval már nem is haverkodnak, csak a függőség megy?

Figyelt kérdés
Régebben is nyomkodtuk a telót, de nem volt hangsúlyos, mert csak játékok voltak, net nem, wapot se használták sokan, én is csak néha, de akkor sem iskolában.
2019. szept. 2. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Zombik.
2019. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem így van... Én gimis vagyok, nálunk mindenki a folyosón van, beszélget, csocsózik, ping pongozik, tehát van normálisan élet. Persze néha én is ránézek a telefonomra, de nem nagyon szokott senki azon lógni egész nap.
2019. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk van wifi.és igen,a többség kockul.De kibírható,a normálisak beszélgetnek az udvaron,folyosón
2019. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, minden egyes iskolás ilyen, minden tizenéves, kivétel nélkül

Köcsög fiatalok

:(

2019. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

De utállak. Engem okosteló előtti időkben is cseszegettek, mert folyton könyv volt nálam, és abba bújtam ahelyett, hogy hallgattam volna, hogy mit jelent, hogy a Géza féloldalasan mosolyog.


Az emberek többsége unalmas. A tinik még inkább.

2019. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Iskola mellett lakom, azt látom, hogy reggel 7-től este 10-ig itt dumálnak a fiatalok mint régen.
2019. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
:( én rád vagyok függve
2019. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Beszélgegnek néha, de akkor is csak arról, hogy ki mit osztott meg instán, vagy milyen képet kapott xy-tól snapchaten...
2019. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van wifi és igen, sokan telefonoznak szünetbe, de közbe beszélgetnek, vagy csak beszélgetnek, kint állnak a folyosón, egymást dobálják galacsinnal, házit másolnak, szavakat magolnak, egymást szekálják...nem vagyunk mi zombik :D és nem, nem csak arról beszélünk, ki mit osztott meg. Vannak viták az utolsó Marvel filmről, ki mennyire szereti a büfés szendvicset vagy csak simán sztorikat mesélnek. Vannak kockulók, de amint a haverjuk visszajött a vécéről leteszik a telefont.
2019. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy dumálnak csak közben a telefont is nézik vagy a kezükben van.

Van olyan iskola ahol van free wifi van ahol nincs.

De egy alap okosteló is olcsó lett és a mobil internet se túl drága.

Emlékszem 2010 körül voltam gimis megkaptam az első okos telefonomat+net előfizetést...mindenki elakarta kérni hogy megnézzen ezt azt gyorsan.Akinek pedig már nem tudtam/nem akartam oda adni az pedig beszólogatott.

2019. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!