Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak olyan osztálytár...

Miért utálnak olyan osztálytársak, akikkel egy év alatt beszéltem kb.3 mondatot?

Figyelt kérdés
16/F vagyok, 10. osztályos, és van az osztályunkban három, hát szépen mondva nagyképű pcsa. Akikkel már kicsit több mint egy éve vagyok egy osztályban, de nem beszéltem velük pár mondatnál többet soha, de azt is csak azért, mert muszáj volt, meg ők se szóltak hozzám, tehát így kerültük egymást. Viszont más osztálytársaimtól tudom, hogy valamiért utálnak engem (meg kb. mindenkivel ilyenek akik nem kigyúrtak vagy gazdagok), pedig én semmit nem ártottam nekik. Meg régebben sértegettek is néha. Pedig a barátaik, akik hasonló kaliberű emberek mint ők, ők hagyták, hogy megismerjük egymást, és nagyon jól elvagyok velük, meg az osztály többi tagjával is. De akkor ők miért utálnak, mikor nem is ismernek?

2019. szept. 2. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismernek. Nem tetszik nekik az attitűdöd. Pont az a baj, hogy életetekben három mondatot nem beszéltetek, mert ha kicsit nyitnátok egymás felé, akkor valószínűleg az ő véleményük is megváltozna rólad, és ki tudja, lehet hogy talán nem is olyan nagyképű 3,14csák.
2019. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozz velük! Ott van másik 7 milliárd ember...
2019. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nekem nincs velük ezen kívül bajom, tehát én szívesen nyitnék feléjük, csak hát pont nem olyanok, akik felé lehet. Utána egyből ezen röhögnének a hátam mögött, hogy odamentem hozzájuk, meg ilyenek.
2019. szept. 2. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni. Nem vagy szimpi, mert nem vagy szimpi. Kisugárzás, kinézet, vagy mert nem hajtottál rájuk, akármi lehet az ilyen önző beképzelt p×csáknál.

Engem régen mindig fellökött egy csaj a folyosón, még csak nem is egy osztályba jártunk és nem beszéltünk soha....azóta bánom hogy nem téptem ki az összes haját

2019. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!