Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek nehezen ment a beillesz...

Nektek nehezen ment a beilleszkedés amikor sulit váltottatok és nem ismertetek senkit az osztályból?

Figyelt kérdés

Most lettem 10.-es és sulit váltottam. Tudom hogy változni fognak még a dolgok hiszen most kezdodott a suli de olyan mintha mindenki lesesz*rna xd. Már mindenki szinte megtalálta azt az embert akivel jóban van és így kicsit nehezebb a dolgom. Ja meg sajna nem vagyok túl jó kezdeményezésekben, az elején nem igazán tudok megnyílni. Ma pl az a csaj mellett ültem aki nagyon szipmi meg ő is mondta h üljek mellé de nem igazán beszélgettünk. Pedig úgy gondolom hogy nekem kéne ilyenkor nyílván barátkoznom hisz én vagyok az új lány és nem várhatom el hogy a többi 30 ember a nyakamba ugorjon. Szvl tudtok tanácsokat adni hogy hogyan lehetnék kicsit nyíltabb mert ez újként most nagyon nehéz nekem.

Előre is köszi a válaszokat!!!


2019. szept. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Még csak két napja van suli, még alakulnak a barátságok.

Először szerintem próbálj a melletted ülő lánnyal ismerkedni, ha ő mondta, hogy ülj mellé akkor szimpatikus vagy neki. A többiekkel meg lehet szünetben ismerkedni. Beszélgess velük a hétvégi programról.

2019. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nehezen, mivel sokan bizalmatlanok, előítéletesek és buták voltak már akkor. Pofákat vágni azt tudnak mindenhol, de értelmes két mondatot kinyögni már nehezükre esik.

Azért neked legyen szerencséd, vannak normális iskolák is.

2019. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!