Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemistaként úgy érzem nem...

Egyetemistaként úgy érzem nem illek a korosztályomba? Hogy találjak hasonló embereket mint én?

Figyelt kérdés
Nagyjából mindenki a 20-as évei elején van itt és azt látom, hogy a többségnek az egyetem inkább a buli és ivásról szól, azonban engem egyik se vonz. Engem a hagyományosabb szórakozási lehetőségek vonzanak inkább, mint például kirándulás valamerre, mozi, körülnézni a városban, néha koncertek és ilyenek, nem pedig éjszaka körbejárni a város szórakozóhelyeit és inni.
2019. szept. 4. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan korszakod például 16-17 évesen hogy folyamatosan jártál bulizni meg inni?
2019. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, sose jártam el se bulizni, se inni. Sosem vonzott a dolog.
2019. szept. 4. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mint en, sosem akartam inni bulizni. Szerintem mar 17-18 evesen lelekben megoregedtem.
2019. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Ez ugye tudjátok hogy agyon buta hozzáállás oké hogy nem vonz de menjél el megfog jönni a kedved hidd el ha jó a társaság. Mert ha most nem teszed meg akkor majd 30-35 évesen amikor mér feleséged gyereked lesz akkor fogsz elkezdeni úgymond élni és ha nem tudod visszafogni magad megcsalod a feleséged stb. Hidd el inkább éld ki magad most.
2019. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mondanám, hogy szívesen barátkozom... De nem egy korosztály vagyunk... Én csak gimis vagyok.
2019. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan így vagyok ezzel. Aztán le is szólnak érte néha.
2019. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy buta hozzáállás lenne, nem vagyunk egyformák, és ha magamra erőltetem a buliba járást az nem hinném, hogy segítene. És amúgy lány vagyok, azt kihagytam.
2019. szept. 4. 17:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2019. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Óbudai
2019. szept. 4. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebbe a helyzetbe vagyok. Mindenki meséli körülöttem az előző esti élményeit hogy ilyen meg olyan buliba voltak mert egyetem elején ez a természetes. De szerintem felesleges pénzpazarlás és agysejt pusztítás az a sok ital.
2019. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!