Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek egyetemista nudibul...

Elmennétek egyetemista nudibuliba?

Figyelt kérdés

Az hogy egyetemista úgy értendő hogy egy egyetemi haveri kör szervezi és a haveri kör tágabb kapcsolati hálóján terjednek a meghívások, nyilván nem hivatalos egyetemi program.

A buli alapvetően sima házibuli kaja pia zene azonban sajátos dress code van: belépés csak pucéran. Nincs apelláta aki nem vetkőzik oké de az ne jöjjön és kész. Nincs kijátszás hogy jövök de azért a tanga maradhat ugye-nincs ilyen . Pucéran és kész.

Aki nem vállalja nem jöhet be. Kész pont.

Létszám: 20-40 között értelemszerűen fiúk lányok vegyesen.

Ti mennétek?


2019. szept. 6. 11:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%

Túl sok Brazzers-t néztél és agyadra ment? XD


Éjdesdrágaistenem, miLYért olyan alacsony az a nyomorult kerítés? :D

2019. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%

De nem vagyok szemét, nem trollkodom szét.


Én ugyan nem mennék, de neked, és talán 2-3 enyhén ferdébb haverodnak kellemes virslipartit kívánok.

2019. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem vagyok kíváncsi a csoporttársaim, és más ismerőseim meztelen testére.
2019. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan gyanúm, hogy alig lenne ott lány, és a sok kiéhezett kan csak egymás farkát méregethetné. :DDDDD
2019. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

„ virslipartit kívánok.“


Na én is ettől félek, a nemek eltolt arányától.

Mert vállalkozó kedvű fiúk lennének bőven de hogy lányok ezt bevállalják hát?

Ill van olyan csaj aki szíves örömest na az meg olyan is.


„ nem vagyok kíváncsi a csoporttársaim“


Hát gratulálok az aszexualitásodhoz. Nekem bőven vannak olyan csoporttársaim akiknek nagyon is kíváncsi lennék a testére, na ők azok akik fix hogy nem jönnek.

2019. szept. 6. 12:00
 6/39 anonim ***** válasza:
72%

Szóval, aki nem gerjed rá mindenkire, az aszexuális? :D

Érdekes a gondolatmeneted. Te inkább ne menj ilyen buliba, mert egész eset állni fog a farkad, akárkire ránézel :D

Normális szexuális életem van, de nem csöppenek el csak úgy. Aki tetszik, arra kíváncsi vagyok, és nemcsak a testére. De nem úgy, hogy közben még 20 másik meztelen ember körbeáll :D

Ja, és nyilván olyan is van, akinek kifejezetten undorodnék a látványától.

2019. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
Mennék a nudibuliba, ha lenne kukinuniba és nem lenne kukihímpopiba
2019. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

„ 20 másik meztelen ember körbeáll :D“


És miből gondolod hogy te akkora nagy szám vagy hogy téged bárki(k) is körbeállna(nának)? Hm?


Kicsit nagy az egód nemde? Honnan tudod hogy egy lesajnáló gyors pillantás után nem fordulna el bárki tőled? Hm?


Sokszor hallottam már hogy azért nem megy strandra mert mindenki őt nézné-aztán mégis miből gondolja az ilyen hogy mindenki őt nézné??? Lehet van ott 100x jobb pasi/nő és téged le se szarna senki.

2019. szept. 6. 12:06
 9/39 anonim ***** válasza:
62%
Igen, el. 48/F
2019. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%

8: Hol írtam, hogy nagy szám vagyok? Sehol. De nem láttam még olyan bulit (még ruhásat sem) ahol az emberek elfordulnak és nem néznek egymásra :D

És persze nem szó szerint írtam, hogy körbeállnak, hanem célzás, hogy lesznek még ott páran, nem kettesben leszel azzal, aki tetszik.

2019. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!