Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kommunikáljak ilyen...

Hogyan kommunikáljak ilyen helyzetben lány osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Leírom röviden, hogy mi a helyzet: Esti tagozatos iskolában több lány osztálytársam is van, így első alkalommal az jött le, hogy ők mind inkább ilyen bulizós, extrovertált tipus, és mindannyian dolgoznak. Én inkább zárkózott, kicsit magamnak való, kocka ember vagyok. Én a bulizásnak semmi értelmét nem látom, nekem az a buli, kikapcsolódás, ha barátokkal játszunk valamit. Jelenleg egy betegség miatt pedig nem dolgozok. Viszont ők is és én is nagyon közvetlenek vagyunk.

Hogyan tudnék velük úgy kommunikálni, hogy megtaláljuk a közös hangot? Kicsit különcnek érzem magam a csapatban. Szerintetek lenézőek lesznek velem szemben ?

Köszönöm előre is a válaszokat!

21F



2019. szept. 7. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha neked kell a tarsasàguk annak ellenere hogy nem a te vilagod..:

Legy erdeklödö, inkabb kerdezz minthogy magadrol beszelj, ök ugy is csacsogni fognak milliot.

Ketlem h mély kapcsolat kialakulna velük azaz kb introvertnek extrovertekkel.

De a lenyeg h te inkabb hallgato legyél addig nem tünik fel nekik hogy nem vagy erdekes szamukra

2019. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Söt. Inkabb titokzatimos leszel nekik amig nem adod ki a lapjaid. Hogy amugy kockulsz csak.
2019. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*titokzatos
2019. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!