Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetetek miért viselkedet...

Szerintetetek miért viselkedett furcsán a tanárunk?

Figyelt kérdés

Egyetemen 2 féléves tárgyat tanított. Eléggé zárkozott típus volt, nem nagyon beszélgetett senkivel először, majd némi idő elteltével kicsit feloldódott, már poénkodott is órákon. Én is hasonló személyiség vagyok, kell egy kis idő még megszokom az új embereket, így nem nagyon beszéltem másokkal csoportból, legtöbbször elvoltam magamban.

Viszont feltűnt mintha került volna a tanárunk. Volt, hogy korábban beértem, bementem, erre ő kiment. Ha kérdeztem valamit óra után félszóban válaszolt, utána kínos csend volt, mintha zavarban lett volna. Ugyanakkor többször észrevettem, hogy távolabbról néz. Egyszer a folyosón beszélgettem egy másik tanárral és pár csoporttársammal, ő is folyosón várakozott, köszöntem, visszaköszönt, aztán folytatuk a beszélgetést, majd odajött nézett minket, mosolygott, azt hittem mondani szeretne valamit, de csak nézett, majd elsétált.

Máskor is volt olyan, hogy egyedül ületem a folyosón, olvastam, majd felpillantottam nem messze állt és nézte mit olvasok, majd sarkonfordult és elsétált.


Volt, hogy próbáltam vele pár szót beszélgetni, de általában egy-két szóban válaszolt, és utána a szokásos csend.

Más tanárok gyakran odajönnek folyóson néhány szót váltani, és egész jól el szoktunk beszélgetni, de vele ez valahogy nem jött össze.

Magukban ezeket szituációk is olyan érdekesek voltak, nem tudom eldönteni, hogy csak ő ennyire félénk típus, vagy velem volt gond, vagy mi volt ez?

Pedig szívesen beszégettem volna egyszer, érdekes tárgyat tanított, és kevés hasonló habitusú, kissé aszociális embert ismerek. :)


2019. szept. 7. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Írjam amit te szeretnél, hogy biztos szerelmes beléd, vagy kezdjek el vaktában tippelgetni, hogy egy általam nem ismert ember mit miért csinálhat egy szintén általam nem ismert ember leírása alapján?
2019. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Rosszul szocializalt. Az emberekhez nem ért. Amugy a legtöbb tanarnak van vmi beütese
2019. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit offenzív válasz volt, így elsőre :)

Viszont ha fenti választ várnám másik kategoriába írtam volna valószínűleg.


2. Nos igen, de általában legtöbb embernek van.

Leginkább az volt érdekes számomra, hogy többnyire a visszafogatabb emberekkel szoktam jobban kijönni, de jelen esetben ez nem igazán így történt.

2019. szept. 7. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre az jött le ebből hogy a "biztos tetszel neki" választ várod. Mint itt a legtöbb kis hülye akik azt hiszik szerelmes beléjük a tanár :D haha nagyon vicces.


Nem.

2019. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!