Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az oka annak, ha vkinek az...

Mi az oka annak, ha vkinek az osztályban nincsenek barátai viszont máshonnan vannak és jól el van velük?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Kézenfekvő a válasz:

Az osztálytársai másmilyenek, mint ő (gondolkodásmód, érzelemvilág, intelligencia, érdeklődési kör).

2019. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nálam is pont így van! Nem tudom ő milyen ember,de nalam ez azert van mert nem szeretem a csoportokat/kozossegeket. Nem tudok beilleszkedni,viszont máshol oldottabb vagyok és könnyebben barátkozom
2019. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az osztályközösség nem az ő közössége. Én is ilyen voltam, az osztályban nemigen voltak barátaim, most, az egyetemen sincsenek, ennek ellenére találtam magamnak közösséget.
2019. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, egyszerűen teljesen más voltam mint ők.
2019. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Klikkesedés, kiközösítik a többiek v ahogy irtak is mar mas típusú emberek.
2019. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt suliban anno, ahogy az első megírta.


Teljesen más szinten voltam, mint pl a pletyis "gyerekek", akik inni, szexelni s drogozni tudtak.

Számomra lealacsonyító az ilyen társaság.

Akkoriban se voltak százasok a diákok zöme...de manapság 90%-a aljanép életvitelt űznek.

Tisztelet a kivételnek!!!

2019. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársait nem választhatja az ember, a barátait igen.
2019. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!