Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek majd be az...

Hogy illeszkedjek majd be az új suliba?

Figyelt kérdés

jövőre megyek másik suliba tovább tanulni de, félek hogy nem birok majd be illeszkedni. Mit csináljak vagy hogy viselkedjek hogy be fogadjanak majd? Nektek vannak tapasztalataitok?

Ebbe a suliba is 4 év volt amire el értem azt a szintet hogy ne piszkáljanak és félek hogy következő suliban nem fog sikerülni és azt a 4 évet végig úgy fogom tölteni hogy piszkálnak nem vagyok az a nagyon szociális ember nekem elég 1-2 barát most is annyi van de lányoktól meg szó szerint rettegek alig merek hozzájuk szólni.

És hallom hogy mindenki az osztályból úgy megy tovább tanulni hogy eggyüdt osztálytársam mondta hogy menjek vele szegedre koliba de nincs annyi pénzünk hogy havi 20-25 ezret fizessünk ezt mondták anyáék pedig szivesen mennék csak hát ez van. Így is egy szomszédos városba akarok menni átjárva mert itt nagyon gyatrák a sulik. Vannak tapasztalataitok hogy hogy illeszkedjek be?


2019. szept. 7. 19:55
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és szakképző iskolába megyek nincsenek nagyon jó jegyeim
2019. szept. 7. 19:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy mint az 50 másik kérdező aki feltette ugyanezt a kérdést..
2019. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!