Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi óra előtt nem olyan...

Egyetemi óra előtt nem olyan kellemetlen egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Mások csoportban vannak, nekem meg ha nincsenek ott az ismerőseim egyedül vagyok és olyan kellemetlenül érzem magam. Más is érez így

2019. szept. 7. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Én is voltam több órán egyedül, nem annyira zavart, mindig pakolásztam, átnéztem a jegyzeteket hol tartunk, válaszoltam üzenetekre.

Szerintem nem tűnik fel másnak sem, hogy te egyedül vagy-e, szóval nem kell kellemetlenül érezned magad. :)

2019. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valamiért olyankor pedig mindig rámtör a magány, mintha számkivetett lennék és nem tartoznék sehova. Tudom, elég drasztikusan fogom fel, de ez volt első évben és félek, hogy ez lesz most is. :(
2019. szept. 7. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Ismerkedj az új emberekkel, akikkel ott vagy. Nem kell új legjobb barátot találnod, csak egy havert akivel minden alkalommal váltasz pár mondatot óra előtt, rögtön nem leszel magányos.
2019. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Te ezt hogy csináltad? Mármint így elméletben olyan logikus, hogy odamegyek és leülök valaki mellé és valami random dolgot kérdezek. De a valóságban itt mindig megakadt a dolog és köv. órán már nem is köszönt..
2019. szept. 7. 22:56
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Ismerkedj! Menj oda ha valaki egyedül van.
2019. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Előző vok: tapasztalatból mondom, 10-bol 9 szívesen beszélgetett
2019. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Próbálj ismerkedni, olyan nincs, hogy senkit nem találsz. Ha nem is mindig, de azért az esetek többségében lehet találni beszélgető partnert. Nem kell 1-hez ragaszkodni, legyél kedves mindenkivel.
2019. szept. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Én szinte minden órára egyedül megyek, sokkal jobb így nekem, mint társaságban.
2019. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Próbálok akkor nyitottabb lenni, mert nekem egyáltalán nem jó a magány.. :)
2019. szept. 8. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

#3as vagyok, köszönöm a 0% a sok nyomitól :* Ördögtől való ötlet szóba állni másokkal, igaz? :D


Kérdező, minden társas kapcsolatot fel kell építeni. Kis small talkokkal kell kezdeni. Leülsz valaki mellé, megkérdezed, h "bocsi, nem tudod honnan kell letölteni.../te megvetted már a könyvet". Nem baj ha amúgy tudod választ, találj ki egy beszélgetés indító kérdést. Ha az illető nem is köszön legközelebb, az nem téged minősít, hanem őt, keres másik embert.

Idővel meg ugye "összeszoktok", látásból ismeritek egymást, még könnyebb odalépni, hogy "ti mennyit készültetek a demóra", stb.

2019. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!