Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Miért kérdezhette ezt a diákom?

2.-os a diákom (lány), és azt kérdezte tőlem hogy vágtunk-e már disznót. Magamban nem tudtam, és azóta sem tudom ezt hova tenni, de azt mondtam neki, hogy igen. Erre elkezdte kérdezgetni hogy hogyan öljük meg stb. Eléggé kellemetlen helyzetbe kerültem, és nem tudom, hogy miért kérdezte, érdemes lenne-e a szüleivel is felvennem a kapcsolatot?

szept. 8. 20:36  Privát üzenet  

A válaszok
Talán disznóvágásra készülnek, és szimplán kíváncsi, hogy hogy hogy működik az egész. Vagy a szomszédoknál az volt hétvégén, és hallotta, ahogy beszélgetnek a szüleivel róla.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 8. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Volt náluk régebben, de imádja az állatokat, emiatt nagyon kevés húst eszik, itt mindig kidobja a szendvicsét ha van benne. Ezért is furcsállom, de köszönöm szépen!

# 2/6Időpont szept. 8. 22:25 Privát üzenet
Lehet, hogy látott valamilyen felkavaró propagandavideót. Sok fiatal lesz emiatt vegetáriánus vagy vegán. Ezért érdekli őt ez a téma, még ő se tudja, mit gondoljon az egészről, érdekli a felnőttek véleménye.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 9. 01:06 Privát üzenet
Szerintem nem kell ebbe sok mindent belelátni. A gyerekek szoktak kérdezősködni olyan dolgokról, ami foglalkoztatja őket. Lehet, hallott a dissnóvágásról valakitől, vagy most mennek/voltak.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 9. 09:01 Privát üzenet
Nem tudná egy éhes gyereknek odaadni a szendvicsét? Ne kezdje már a finnya dobálást ilyen fiatalon.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 9. 10:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 6/6Időpont szept. 9. 20:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most kezdem az egyetemet és vettem egy havi (tömegközlekedés) bérletet pesten, felsőoktatásban tanuló diák kedvezménnyel, de mivel még nincs új diákom, a középsulis igazolványom...
Elhagytam a középiskolás diákom érettségi után, ilyenkor mi van?
Kollégiumban maradt a a diákom és a bérletem, vegyek így egész jegyet?
A tesitanar az osztályfőnök és ezt miért kerdezhette?
Mennyire szívom meg ha nem a saját diákom adom oda a biztiboynak egy buli elött? 1 évvel iddősebb diák, a havromé és nekem már csak pár hónap kell hogy elérjem azt a korhatárt....
Egy diákom így védekezett nálam? Ilyenkor mi a teendő? A többi lent

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!