Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kérdezhette ezt a diákom?

Miért kérdezhette ezt a diákom?

Figyelt kérdés
2.-os a diákom (lány), és azt kérdezte tőlem hogy vágtunk-e már disznót. Magamban nem tudtam, és azóta sem tudom ezt hova tenni, de azt mondtam neki, hogy igen. Erre elkezdte kérdezgetni hogy hogyan öljük meg stb. Eléggé kellemetlen helyzetbe kerültem, és nem tudom, hogy miért kérdezte, érdemes lenne-e a szüleivel is felvennem a kapcsolatot?
2019. szept. 8. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Talán disznóvágásra készülnek, és szimplán kíváncsi, hogy hogy hogy működik az egész. Vagy a szomszédoknál az volt hétvégén, és hallotta, ahogy beszélgetnek a szüleivel róla.
2019. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt náluk régebben, de imádja az állatokat, emiatt nagyon kevés húst eszik, itt mindig kidobja a szendvicsét ha van benne. Ezért is furcsállom, de köszönöm szépen!
2019. szept. 8. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy látott valamilyen felkavaró propagandavideót. Sok fiatal lesz emiatt vegetáriánus vagy vegán. Ezért érdekli őt ez a téma, még ő se tudja, mit gondoljon az egészről, érdekli a felnőttek véleménye.
2019. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ebbe sok mindent belelátni. A gyerekek szoktak kérdezősködni olyan dolgokról, ami foglalkoztatja őket. Lehet, hallott a dissnóvágásról valakitől, vagy most mennek/voltak.
2019. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudná egy éhes gyereknek odaadni a szendvicsét? Ne kezdje már a finnya dobálást ilyen fiatalon.
2019. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!