Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem gáz, hogy az...

Csak szerintem gáz, hogy az osztálytársam azzal menőzik, hogy állandóan rajzol?

Figyelt kérdés

A suliba is hozza magával a vázlat füzetét és rajzol a szünetekben, lyukasórában, amikor pedig nem azt csinálja hurcolja magával az anatómia és más könyveit.

Tavaly is végig ezt csinálta, idén is ezt teszi. Pedig reméltem, hogy meg fogja unni.

Persze játssza a szerényet, de ha megkérdezed valamiről ami ezzel kapcsolatos, akkor nem lehet lelőni, akár órákon át tudna beszélni róla.


Megkérdeztem, hogy miért itt rajzol, azt mondta, hogy azért, mert suli után más elfoglaltságai vannak, és tanulnia is kell, így nem maradna rá elég ideje.


Animátor akar lenni, de nem értem, hogy akkor miért nem művészeti suliba ment, ahelyett, hogy gimibe járna. Plusz nem hiszem el, hogy valóban sokat számítana, az a plusz 30 perc, amit ténylegesen ezzel tud tölteni.


Szerintetek igazam van?


2019. szept. 10. 15:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.Azzal tölti az idejét amivel akarja
2019. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok ebben semmi kivetni valót.
2019. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
El tudom képzelni, hogy hazaestél a suliból, bekapcsolod a gépet, és a kezedet dörzsölgeted amíg be nem kapcsol a gép, mert már alig várod, hogy anonim sárral dobálhasd és panaszkodhass az osztálytársadról a gyakorin, akinek vannak tervei az életben és biztos nem olyan hülyeségekkel foglalatoskodik, mint te.
2019. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Igen, csak szerinted gáz, nagyon buta vagy a posztod alapján és inkább nem is akarom tudni hány éves.


Miért zavar az téged, hogy valakinek van egy hobbija, amit szeret csinálni és békésen elvan vele? Felteszem introvertált. Fogadd el, hogy nem mindenkinek az okoz örömet, hogy ökörködik a szünetekben vagy a telefonját nyomkodja. Azzal sincs persze semmi baj, a szünetek arra vannak, hogy kikapcsoljon az ember. A baj azzal van, amikor az ilyen rosszindulatú emberek, mint amilyennek te is tűnsz elkezdenek ítélkezni.


Képzeld, nem azért beszél órákat a rajzairól, mert menőzik vele, hanem azért, mert szenvedéllyel csinálja és bizonyára örül neki, hogy valakinek beszélhet róla. Nagyon remélem, hogy nem ölik ki ezt belőle a magadfajták. :)


A kérdésedre válaszol NEM, totál nincs igazad és remélem, hogy kevés ilyen rosszindulatú ember van a "rajzoló" körül, mint te.


(És igen K--VA sokat számít az a napi plusz 30 perc, amit bárminek a gyakorlására szán az ember. Talán kicsit megértőbbnek kellene lenned és tiszteletben tartani mások hobbiját, vagy hogy másnak nagyobb örömet jelent a rajzolgatás, mint a szockodás. Kívánom, hogy találj valamit az életedben, amit te is ilyen szívesen csinálsz ahelyett, hogy ugyanez másokban idegesítene.)

2019. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Metionin ***** válasza:
100%
Nincs. Egyrészt azt csinál amit akar, másrészt nem nyomja az arcotokba a rajzait, hanem csak látjátok hogy csinálja. Ha megkérdezed a témáról, akkor persze hogy beszél róla, hiszen ehhez ért, ez a hobbija, na meg bizonyára azt gondolná hogy ha egyszer megkérdezted, akkor érdekel is amit mond. A művészeti suli pedig gyakran nem ad olyan jó oktatást mint a rendes gimi, főleg ha a művészet számára hobbi és másik szakmából szeretne majd élni. Sokan a rendes suli mellett járnak művészetibe, nálunk pl. nem is lehetett másképp. Amúgy meg ha menőzni akarna, valószínűleg nem rajzolással csinálná. Legalábbis az én időmben ez kifejezetten lúzer dolognak számított. Én is folyton rajzoltam, azért a szünetekben meg lyukas órában, mert otthon eltörték volna a gerincemet ha meglátják hogy "tanulás helyett firkálok". Sosem tudhatod hogy ki milyen életet él a sulin kívül és hogy mit takar a "más elfoglaltságok".
2019. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Öhm figyelj lehet nem megjátsza hogy szerény lehet tényleg az és ha kérdezel róla azért tud órákat beszélni mert örül neki hogy valaki szól hozzá. És miért baj az hogy rajzol a szünetekben? Jobb mintha cigizne a WC-ben... Jézusom haggyad szegényt békén törődj a saját dolgoddal...
2019. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad. És igazából visszataszító a hozzáállásod a dologhoz. Téged zavar, hogy van egy hobbija, ennyi. Szállj ki az életéből.
2019. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hadd rajzoljon! Ebben leli örömét. Lehet önbizalomhiányos és jól esik neki, ha megdícsérik a rajzait.
2019. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ritka gáz egy ember vagy, kérdező. Remélhetőleg mire felnősz, elhagyod ezeket a vérbeli hulladék jellemvonásaidat.
2019. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Csak nem irigy vagy?


Nem értem, hogy ez miért probléma vagy miért gondolod ezt menőzésnek.Nem mutogatja,csak akkor beszél róla, ha kérdezitek...én itt menőzést nem látok.

2019. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!