Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem gáz, hogy az...

Csak szerintem gáz, hogy az osztálytársam azzal menőzik, hogy állandóan rajzol?

Figyelt kérdés

A suliba is hozza magával a vázlat füzetét és rajzol a szünetekben, lyukasórában, amikor pedig nem azt csinálja hurcolja magával az anatómia és más könyveit.

Tavaly is végig ezt csinálta, idén is ezt teszi. Pedig reméltem, hogy meg fogja unni.

Persze játssza a szerényet, de ha megkérdezed valamiről ami ezzel kapcsolatos, akkor nem lehet lelőni, akár órákon át tudna beszélni róla.


Megkérdeztem, hogy miért itt rajzol, azt mondta, hogy azért, mert suli után más elfoglaltságai vannak, és tanulnia is kell, így nem maradna rá elég ideje.


Animátor akar lenni, de nem értem, hogy akkor miért nem művészeti suliba ment, ahelyett, hogy gimibe járna. Plusz nem hiszem el, hogy valóban sokat számítana, az a plusz 30 perc, amit ténylegesen ezzel tud tölteni.


Szerintetek igazam van?


2019. szept. 10. 15:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%

Ezt írtad: Egyébként azért foglalkozom vele, mert látom, és zavar.


Irigy vagy és bunkó.

2019. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hagyd már szerencsétlent, hadd rajzoljon kussban, senkinek nem árt. Nem értem, hogy lehet valaki olyan idióta, már bocsánat, akit már az is idegesít, hogy valaki a saját dolgával törődik.

Neked mi bajod van, miért lettél ilyen?

2019. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ha az én osztálytársam lennél és meghallanám az általad eddig leírtakat, szerintem a szádba lépnék (úgy is, hogy ha nem vagyok jóban vagy közelebbi viszonyban a rajzolóval) :D
2019. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%
Kemény ez az irigység. No mindegy, majd te is találsz egyszer egy kvalitást magadnak, talán.
2019. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy megkeseredett, komplexusos, rosszindulatú kis liba vagy aki irigy azokra, akik bármit fel tudnak mutatni, miközben te nem. Ennyi. Remélhetőleg kinövöd, mert elég szar lesz ilyen jellemmel élned.
2019. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Most miért menőzne?

Tőletek külön rajzol. Ha kérdezed, akkor természetes, hogy válaszol. Tudod, felénk akkor kérdeznek, ha érdekli őket a válasz. Aki megkérdezi őt a rajzairól, azt érdekli, hogy mit fog mondani.


"Animátor akar lenni, de nem értem, hogy akkor miért nem művészeti suliba ment, ahelyett, hogy gimibe járna. "

Ez miért is fáj neked? Ott tanul tovább, ahol akar. Amúgy a középiskola megválasztásába a szülők is beleszólnak, lehet, hogy miattuk.

2019. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod látni akkor vegyél szemellenzőt, vagy még jobb, kösd be a szemed, ha már ennyire zavarnak a tehetséges emberek.

Már elmondta, mi az oka, hogy suliban rajzol, nem értem, miért hiszed hogy a figyelemért csinálja. De még ha azért is csinálja, miért gond? Nyilván tehetséges, ügyes, érdekes rajzai vannak és a művészetnek akkor van értelme, ha az alkotón kívül más is látja. Ahogy egy táncos is előadást ad, egy művész is megmutatja a műveit.

A barát meg pasi szerzés megint nem értem, miért probléma. Mondjuk szerintem semmi köze ahhoz, miért rajzol suliban, de oké, tegyük fel csak azért viszi magával a vázlatkönyvét, hogy barátkozzon és pasizzon. Milyen borzasztó barátkozni akar. Hogy mer barátokat akarni. Téged tényleg az zavar, hogy nem akar tök egyedül gubbasztani négy évig? :D Wow, szánalmas.

Te is nyilvánvalóan a figyelem központjában akarsz lenni és végtelenül frusztrál, hogy más akár egy hangyányival több figyelmet kap, mint te. Szóval hajrá, vond magadra a figyelmet, ha ennyire kell. Nálunk a legnépszerűbb lányok a táncos fellépéseik miatt híresek, téged se akadályoz meg semmi.

2019. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező ... senki nem a te oldaladon áll .


Savanyú a szőlő ?? :D

2019. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Rég volt ilyen egyetértés a válaszolók között :)
2019. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Látom, neked sincs saját életed, amivel fogalkozhatnál...

Szerintem az gáz,hogy szerencsétlen osztálytársadról teszel fel ide kérdést, mert neki van egy normális hobbija, ami neked szúrja a szemed. Irigy vagy rá, kérdező? Mégis mit zavar téged, hogy ő mit csinál?

2019. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!