Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Egy tanárom év elején a folyosón puszival üdvözölt. Nekem kicsit furcsa, de amúgy jólesett. Ti mit gondoltok?

Felsőoktatásban, egyetemen ez nem szokás. De ez a tanárom úgy örült, amikor meglátott, hogy puszival üdvözölt a folyosón. Mindketten fiatal férfiak vagyunk.

Keress kérdéseket hasonló témákban: üdvözlés, puszi

szept. 11. 12:30  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem csak kedvesség, főleg ha amúgy jóban vagytok

Engem is rendszeresen köszönt így egy tanárom (férfi), baráti a viszonyunk, a kisfiára is vigyáztam már

Az oszimnak (nő) meg a nyakába ugrottam a folyosó közepén mert vele is szintén baráti a viszony

18/L (12ikes vagyok)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 15:19 Privát üzenet

Nem szokványos, de szerintem aranyos gesztus :)

Nekem volt, aki üdvözlésképp megsimogatta a fejem.

Egyébként milyen a viszonyotok?

Ha nagyon jóban vagytok, gyakran beszéltetek lehet hiányoztál neki. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 14. 12:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetemi tanárral barátkozni, nagyom furcsa ez így?
Furcsa ráírni facebookon egy egyetemi szaktársra akivel nem is ismerjük egymást szinte semennyire, és megkérdezni honnan jár be, milyen településről származik?
Szerintetek is furcsa ez a lány?
Furcsa lenne ha elhívnának a tanárt is (egyetem), belülni valahová beszélgetni?
Miért nincs egy normális osztálytársam?
Fiú osztálytársaim mennyire gondolnak komolyan ilyen megjegyzéseket?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!