Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem engednek sportot váltani,...

Nem engednek sportot váltani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemről lenne szó. Az van, hogy 4 haverom és én tárgyfelvételkor megbeszéltük, hogy röplabdát veszünk fel sportra. Ez mind jó és szép de tárgyfelvétel utolsó napján összebeszéltek, hogy megszivatnak és átmennek tollaslabdázni nélkülem. Ezért maradtam egyedül. Az órán papíron 2-en vagyunk egy random sráccal de az eggyel későbbi óráról (amin 15-en vannak) kb 4-5 ember bejön hozzánk hogy duplázzon. Ami elég ahhoz hogy megtartsa az órát. Beszéltem a tanulmányi osztállyal hogy válthatok-e de azt mondták ha a tanár megengedi, csak akkor. Beszéltem a tanárral, de azt mondta, hogy nem lehetséges cserélni. Nem akarok megbukni sportból mert kell a diplomához és 15 ezer forint a kurzuselhagyási díj ha nincs meg az aláírás. Most mit tegyek? Fogadjam el a sorsom?

2019. szept. 12. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy tollaslabdázni szeretnél a "haverokkal", akik ilyen undorító módon megszívattak?
2019. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mateobudento válasza:
Csináld végig a röplabdát, biztos nem lehetetlen megszerezni az aláírást belőle. Azt ne hagyd hogy 15 ezret kifizetésének veled, undorító ahogy az egyetemek szedik be a pénzt.
2019. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az ilyeneket nem lehet haveroknak nevezni

A töri jobb kondiba tart és izgalmasabb is. Maradj. A "haverjaidat" meg felejtsd el.

2019. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Röpi*
2019. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!