Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A biosz tanárom ok nélkül,...

A biosz tanárom ok nélkül, egy félreértés miatt megalázott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napok ota sírhatnékom van ha vissza gondolok
2019. szept. 12. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Bövebben?? Ennyiböl nem lehet megmondani, hoyg mi lehetne a megoldás!
2019. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Kérd ki magadnak ezt az elbánást.
2019. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Mi történt pontosan?
2019. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyik osztalytarsam megtanult nagyon sok dolgot es pont nem azokat kerdezte tole es mutatta a dolgozatat h egyes. En meg mondom neki hogy uhh szegeny es elkezdett velem uvolteni hogy nekem kuss legyen mert en elvileg beteg allomanyba voltam es mi az hogy en leszolom az osztalytarsam es mikor kerdezte hogy erted amit mondok? Bologattam es folytatta hogy dehogy erted es a nevsorolvasaskor se a rendes nevemet mondta hanem valami egeszen mast en kijavitottam es azert is uvoltott mindenki fule hallatara
2019. szept. 12. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos sokat nem lehet tenni; idővel elmúlik a rossz érzés.


Sajnos nekem is voltak tanáraim,akik megaláztak. Volt, aki nem is tudta, hogy

megaláz, volt, akinek szimplán ilyen a természete.


Ha odamész megbeszélni vele, lehet jófej lesz, értelmes, lehet csak hisztériának tartja tőled, kinevet és az osztály előtt megaláz, hogy milyen "picsogó" vagy.


Ha a szüleidnek szólsz és bemennek, akkor vagy félrehív a tanár óra után és bocsánatot kér vagy az egész osztály előtt kér bocsánatot vagy becaplat dühösen órára és lekorhol mindenki előtt.


Igazgató meg nem igen tud mihez kezdeni apróbb megalázásokkal, főleg, ha a tanár munkájára panasz nem volt.

2019. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
menj el az igazgatóhoz és mondd meg, hogy ez a göörcs mit képzel magáról, hogy így alázgat. Mondd meg az igazgatónak nyugodtan -ezért van ezért kapja a fizetést-, hogy verjen tiszteletet abba a tanárba, mert nem teleltél a piicsáaajába hogy így beszéljen veled, az a dolga h tanítson és ennyi. Fú, én nem hagynám.
2019. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Kijárod a tetűfeszek iskolát, ahol semmit nem tanulsz, csak magolsz és később, mikor a magad ura leszel, már csak nevetni fogsz ezen a szerencsétlenen, aki még mindig ott kakaskodik az iskolai szemétdombon.
2019. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Félreértés lehetett, lehet,hogy a tanár sem értette, hogy mit akarsz, ő is lehetett rossz passzban. Kérj tőle időpontot, és beszéld meg vele szerintem. Mondd el neki, hogy te mit hogy gondoltál.
2019. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Vissza nem sírnám ezeket a gyerekkori iskolai véget nem erő cseszegetéseket a sok frusztrált pedagógustól, tisztelet a kivételnek, de ritka volt az igazán jó, rátermett tanár, 90% senkiházi, vagy diktátor, vagy hisztérikus, vagy alig lehetett hallani amit mond ember volt kb.
2019. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Amikor ilyeneket olvasok, tökre felidegesítem magam. Visszagondolva a gimire, a legtöbb tanár tök idegbeteg volt és frusztrált, a saját széthullott élete miatt. Sosem felejtem el, volt egy osztálytársunk aki egész órán csak maga elé nézett, a magyartanár nem egyszer leordibálta és megalázta, aztán kiderült hogy a lánynak beteg az anyukája és magába fordult. Óriási törés lehetett neki, mai napig látom, amikor összefutunk hogy nem igazán van jól azóta sem. Engem is hányszor megaláztak, meg volt olyan tanár aki utált is, csupán azért, mert nem voltam elájulva a béna poénjaitól. A pedagógusok tüntetnek, meg vannak felháborodva, holott nem tudják, hogy nem azért tanulnak 6 évig az egyetemen és szereznek mesterdiplomát, hogy ledarálják az anyagot meg lelkivilágokat döntsenek romba. Sokkal több figyelmet kéne fordítani a diákokra, és tudni kéne, milyen következményekkel járhat az, ha így bánnak egy diákkal. Szörnyű a legtöbbjük, van néhány akik tényleg jófejek és jól tanítanak, de ez sokkal kevesebb, minden suliban 2-3 ilyen tanár van, a többség meg elmebeteg.
2019. szept. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!