Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rettegek a matek magántanáromtól, nagyon sokat kell hozzá tanulnom és ezzel még nincs baj, csak ha esetleg valamit nem teljesítek elvárásai szerint úgy érzem nagyon flegmán viselkedik velem és neheztell rám..Jelenleg olyan szituációban vagyok, hogy nagyon beteg lettem (magas láz, nátha, köhögés, torokfájás) és csak egy nappal volt hajlandó eltolni a tanórámat..gondolom mondanom sem kell, hogy nem gyógyultam meg, sőt egyre rosszabbul érzem magam, emellett nem igazán tudtam felkészülni sem..

Nagyon jól felkészít mindenre ( nem korrepetálásra járok, hanem érettségizni fogok emet szinten)..de egyszerűen nem tudok gyomorgörcs nélkül odamenni.. (nehézség pluszban, hogy kizárólag őt tartom alkalmasnak a felkészítésre)



2019. szept. 13. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te/ szüleid fizetnek neki, nem ő a főnök, ne görcsölj rá. Nem is értem miért ő osztja az észt, én akkor mentem amikor nekem is jó volt az időpont.
2019. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kizárólag őt tartod alkalmasnak felkészítésre? Ezt úgy mégis hogy? Tájékoztatlak, hogy rajta kívül még pont 9999 matektanár alkalmas! Minek okozol magadnak szenvedést? Az eredmény és a kín nem szinonimák!
2019. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Probálkoztam 2 másik tanárral, kedvesek aranyosak voltak, de nem tudtam olyan ütemben haladni velük sajnos..

Sajnálom, hogy ha durván fogalmaztam, de egy kis városban lakunk és eleve nincs sok tanár, aki egyáltalán vállal..

2019. szept. 13. 14:33
 4/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek elfogadható magyarázat a betegség? Mert félek, hogy mindent elmondatna velem, amikor kb beszélni alig birok..
2019. szept. 13. 14:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elfogadható! Szerintem csak a pénz érdekli, nehogy elbukja az óra árát. A szüleid kérjenek el tőle, és mondjátok, hogy ha meggyógyulsz, pótlod az órát. Amúgy ha betegen is testközelben akar veled lenni, akkor megérdemli, hogy masszívan elkapja a vírusodat úgy, hogy utána ő ne tudjon órát tartani.
2019. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok, már kezdtem azt hinni, hogy tényleg velem van a baj és kevés vagyok ehhez a tárgyhoz
2019. szept. 13. 15:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha ennyit nem bírok ki
2019. szept. 13. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mivel kötelező lesz legalább egy emelt érettségi, ezért muszáj megcsinálnod. Ez van 🙁 A betegség sajnálatos, és ezért ki lehetett volna hagyni teljesen az alkalmat, átküldött volna pár házit, hogy gyakorolj addig, aztán kész. Nem értem miért nem ezt tetted, vagy ha csak egy napot csúsztattál, akkor ez miért nem jó neked? Én nem értem. Te döntesz, magafnak tanulsz...
2019. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert nem én szabom meg az időpontokat, hanem azt mondta, csak most tudja megtartani
2019. szept. 13. 15:42
 10/13 A kérdező kommentje:
És mikor mondtam, hogy nem gyógyultam meg, azt mondta sajnálja, de muszáj haladnunk...nagyon félek a megaláztatástól ezért nem ellenkeztem.. csak gondoltam megkérdezem, hogy mi a véleményetek
2019. szept. 13. 15:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!