Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondhatta egy fiatal...

Miért mondhatta egy fiatal férfi tesitanár hogy nem akar lányosztályt tanítani?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Óvatos, azért. Kicsit ránéz egy lányra és már fel is jelentették szexuális zaklatásért.
2019. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én lány vagyok, de ha őszinte akarok lenni én sem tanítanék kis tinipcsakat, se nőként, se férfiként :D
2019. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk gimiben férfi volt a tesitanár és amikor szekrényugrásnál átlendített minket, akkor a sok hülye már azt pletykálta az öltözőben, hogy "láttad, hogy megfogta a seggem?" Meg a "hozzáért a mellemhez".


Közben nyomorult csak nem akarta, hogy felakadjunk.


Gondolom ezeket a kellemetlen szitukat akarja elkerülni.

2019. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy azért mert nálunk a lányok utálnak tesizni és alig öltöznek át.
2019. szept. 13. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 38 éves nöként az jutott eszembe, hogy nem akar annyi hisztis csibét.

A kisebbik lányom járt egy torna csoportba(edzésre) és azért hagyta abba mert nem bírta za állandó nyavajgásokat és veszekedéseket a lányok között, állandó megfelelési kényszert stb...


A másik pedig amit leírtak, hogy a tesitanár bizony fizikai kontaktusban kell, hogy álljon a gyerekekkel, neki ki kell igazítani, meg kell mutatni, ha vcalami nem jó, és fél, hogy a szülök mást gondolnak róla...

2019. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem akar egy rakás viszkető puncijú királylányt, akiknek a fele “szerelmes” lesz belé. Ahogy fentebb is írták, sok probléma lehet ebből. És hát igen, annak sem örülne sztem, ha senki nem lenne hajlandó rendesen részt venni az órán.
2019. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
A fiatal lányokat nézni meg dugni jó, esetleg kirohogni, aztán eltelik 20 év, dugni már nem akar, nem is néz ki jól, de legalább a hazadat is elviszi
2019. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!