Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez távolságtartást akart...

Ez távolságtartást akart jelenteni a tanár részéről?

Figyelt kérdés
Előre mondom hogy hülyésegnek tűnhet, de akkor tényleg elég furán/szarul esett. :D Van egy (volt) tanárom aki még mindig a suliban tanít, csak velem már nincs órája. Kb 35 éves pasi tanár, viccelődős, jó fej. Mondjuk én csendesebb voltam és nem alakult ki annyira ilyen haverkodós viszony, de azért bírt engem ahogy észrevettem, kedves volt, viccelődött velem stb. És egyik nap mentem haza, folyosón az ajtó előtt még köszöntem neki hogy "viszlát" ő meg azt mondta hogy "viszont látásra". Olyan hivatalosnak tűnt, nem tudom, fura volt ez távolságtartást jelenthet? Lehet nem bír szerintetek?
2019. szept. 13. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
o egy tanar. kedves lesz, mert annak kell lennie. meg hat ha nem egy bunko paraszt akkor nyilvan kedves. de ne vard el, hogy a baratod/haverod legyen. kar ebbe tobbet latni. azert koszont el igy, mert meghuzta a hatarvonalat. azaz a diak/tanar viszonyt.
2019. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is varom el hogy haverkodjon. De szerintem egy sima viszlat is sokkal jobb mint a viszont latasra. Egyebkent lany vagyok
2019. szept. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!