Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki szerintetek hogy elköszön...

Ciki szerintetek hogy elköszönésnél én azt mondtam hogy jó napot, a tanár meg hogy viszont látásra? Hülyének nézett szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézett, szerintem nem nagyon érdekli, van ilyen, csak jó napot kívántál neki.
2019. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Jó napot xd hát rosszul választottad meg a köszönési formát:) nem gáz bármikor előfordulhat bárkivel!
2019. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Jó napot kívánni valakinek szerintem lehet elköszönésnél is..én pl szoktam szép napot kívánni másoknak, ha pl kimegyek egy boltból akkor is. Mi a problema?
2019. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egyszer lesziáztam. Mind túléltük.
2019. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jó napot, akkor kívánok. Elköszönésnél viszont látásra. Ő tudta, így köszönt. Te meg majd megszokod :)
2019. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!