Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen miért késő este...

Egyetemen miért késő este szeretnek órát tartani a reggel meg délelött helyett?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap 17:45-ig van órám.16:30-ra akarok menni edzeni,de nem tudok,mert ótám van.

VÁlaszthatnék egy másik edzést,ami 18:00-kor kezdődik,de az is túl korai.Nem tudok edzeni.

Délelött persze van egy rakat lyukas óra.VIdéki szar faluban éltemn,alig vártam hogy felkerüljek Pestre és elkedzhessek egy küzdősportot.De hiába van egy rakat szabadidőm,ha az időbeosztásom borzalmas.Nagyon rossz így ez a rendszer.

Sokkal jobb volt amikor középiskolában vagy munkahelyen bent kellett lenni 8-tól 16-ig,aztán utána mienk volt a nap,nem volt ez az összevisszaság.

Hogy menjek így edzeni?



2019. szept. 14. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Menj délelőtt. Pesten csak van lehetőség rá. Arról nem is beszélve, hogy ugyan nem tudom, mit tanulsz, de nekem kötelező volt 4 félév tesi, és a felvehető órák közt volt küzdősport is (meg minden más). Neked nincs ilyen?


Plusz megoldás, ha az említett esti órák előadások, azokról hiányozhatsz, csak a jegyzet kell a vizsga előtt, és kész.

2019. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Csak karatét lehet felvenni tesinek,az nekem nagyon gyenge.Meg csak heti 1 tesi óra van.

Nem tudok olyan helyet,ahol délelött tartanának nekem edzést.Meg ha van 1 db lyukasórám,akkor vissza sem tudok érni órára.

2019. szept. 14. 18:07
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, konkrétumok nélkül nem tudok segíteni, és nyilván mindenre van kifogásod. Az nem játszik, hogy ne menj órára ezek szerint, és gondolom, neten utána is néztél a lehetőségeknek. Az esti óráknak száz meg egy oka lehet, nem a szopatás, hidd el. Sajnos ez van. A hiszti nem segít, keress magánedzőt, vagy lépj, ha ennyire fontos. Én nyíregyházi vagyok, és itt is volt lehetőség rugalmas thai box edzésre esténként. Kizárt, hogy akkor Pesten nincs.
2019. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Gyenge a karate???


Attól függ melyik stílus és ki tartja.


Persze te gondolom valami JuríjbojkaCsaknorisz vagy, 9 danos szamurájnindzsakommandós.

2019. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát karatéban még csak full kontakt bunyó sincsen..Meg folyamatos katázás van,amit nem akarok.

Nekem valami kemény MMA edzés,birkózás,muay thai vagy ilyesmi kéne

2019. szept. 14. 18:17
 6/19 A kérdező kommentje:
Minden edzés 18:00 körül kezdődik,de olyanok is vannak,amik már 16:30 körül.
2019. szept. 14. 18:19
 7/19 A kérdező kommentje:
Régen jártam karatéra,a faluban ahol laktam,csak karate edzés volt.Szóval nem akarok újra oda járni,tudom milyen.Még csak nem is üthetjük meg egymást erősen
2019. szept. 14. 18:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Menj edzeni délelőtt
2019. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mondom hogy csak délután vannak küzdősport edzések,nem tudsz olvasni???

Azért van így mert lusták a tanárok reggel 8-kor órát tartani,inkább eljezdik 10-kor meg 12-kor,én meg szophatok bent este 6-ig az iskolában

2019. szept. 15. 13:28
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem kötelező egyetemre járni, haver. Nem lusták reggel órát tartani, sőt jobban szeretnek, hisz este benn maradni nekik is akkora szívás, mint neked, de sokan tanítanak két helyen, vagy vannak órák, ahova be kell várni a bejáróst vagy a munkából jövőt. Van, hogy egyszerűen terem nincs. Nem csak te létezel a világon, és nem minden körülötted forog. Ez a rinya szánalmas, nem küzdősport kell neked, hanem egy kis perspektíva, hogy a világ nem a te igényeidhez igazodik. Egyszerűen nem igaz, hogy nincs óra máskor, de nyilván könnyű rinyálni. Keress edzőt, aki rugalmas, menj olyan napon, ahol nem szemináriumod van, leírtam már mindent, de csak a lepontozás megy. Járj a kocsma mögé verekedni akkor, te nagy ovis.
2019. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!