Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondta a tanárom azt...

Miért mondta a tanárom azt hogy jó tanuló vagyok, és okosabb vagyok ennél ha nem is ismer igazából?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, az adott tantárgyból szinte csak hármasaim vannak, meg irodalmon/nyelvtanon/angolon kívül szinte mindenből hármas vagyok. Amikor a tanár felszólít, mert magamtól sose jelentkezek akkor sem mindig tudok válaszolni. :/ Miért mondta hogy jó tanuló vagyok és okosabb vagyok ennél?

Egyébként tavaly úgy lettem évvégén négyes hogy nem írt be pár rossz jegyet és így pont kijött a 3,6


2019. szept. 15. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Órán sem vagyok aktív. :/ Lány vagyok egyébként.
2019. szept. 15. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beszél a magyar- és angoltanárral, illetve megérzésre is kialakulhatott benne ilyen benyomás. Örülj neki, és élj a bizalmával, szolgálj rá.
2019. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

A 3as az lusta.

Aki 2es vagy bukdácsol, az lehet, hogy tényleg nagyon nehezen bír tanulni. Aki 4es 5ös,az nyilván tesz érte.

Aki mindenből 3as, vagyis közepes, az meg tudná tanulni, fel tudja fogni, csak nem erőlteti meg magát.

2019. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
írtam nála kettest meg egyest is de nem írta be tavaly és így lettem épp négyes
2019. szept. 15. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Motiválni próbál.
2019. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat. Ha sokat foglalkozol emberekkel, egy idő után látásból is tudni fogod, hogy ki milyen típus, mennyi volna még benne. Lehet benned is többet lát, és volna is benned több, csak nem szánsz annyi időt arra a tárgyra, mint a másik háromra. Ez egyébként nem feltétlenül rossz dolog.
2019. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!