Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolhatott a matek tanár?

Mit gondolhatott a matek tanár?

Figyelt kérdés

Szólt egy csomószor de annyira elvoltam gondolkodva,hogy csak később kapcsoltam és akkor néztem oda.

Utána adott fel feladatokat önállóan de nem csináltam mert tovább gondolkodtam (gondjaim vannak) és oda jött elmagyarázta de akkor sem figyeltem és azt mondta "Mi van, nem szoktál te ilyen lenni"


2019. szept. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Biztos látott már ilyet. Nem fog bolondnak nézni, gondolja h problémáid vannak. Lépj túl ezen! Jobbulást!
2019. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam, ami van. Van valami problémád, mert máskor szoktál figyelni, és most fura, hogy ilyen szétszórt vagy.
2019. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá, és mondd el, hogy miért voltál ilyen. Ilyen egyszerű. Ő is tanárból van...
2019. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolhatta, hogy van valami gond, mert máskor nem szoktál szétszort lenni, koncentrálsz, most nem tudtál koncentrálni - hangot adott annak, hogy észrevette és látja, hogy gondod van (mármint nem leteremtésből, hanem kedveskedésből)
2019. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!