Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanácsolnátok valamit, nem...

Tanácsolnátok valamit, nem tudok továbblépni a múltamon! Olvassátok el, és írjátok le mit gondoltok kérlek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ebben nem igazán tudtok segíteni, de pár tanács is sokat jelentene. Szóval júniusban elballagtam, és annyira hiányzik a suli is, de főleg az osztályom, hogy arra nincsenek szavak. Mintha az emlékek üldöznének. Folyton a régi sulimrol álmodom, és még ha ébren vagyok, akaratlanul is régi emlékek futnak végig az agyamon, és sírni tudnék tőle (szoktam is). Eddig még nem volt ilyen, de abszolút a múltban élek, a jelen is a múltamról szól. Az új suli nem rossz, de osztályom unalmas. Hárman vagyunk lányok. Az egyik lány képmutató, lenezo, utasitgato, a másik pedig flegma és lekezelo. Próbálok velük beszélgetni, de nem lehet. Egyszerűen nem vagyok idevaló. A tanárok jofejek. Utálom a változásokat(a pozitívan kívül), még a másoknak semlegesnek ható változások számomra kifejezetten negatívak. És ez nagyon negatív. Az előző osztály olyan családias volt. Nem voltak klikkek, mindenki szeretett mindenkit, túl jó osztályom volt , és eza hirtelen jött negatív változás elviselhetetlen. Nem érzem magam biztonságban lelkileg, nem érzem magam komfortosan. Gátlásos, korlátolt vagyok, de ha valaki jofej, akkor megnyilok, de senki sem kíváncsi senkire ebben a suliban. Egyszerűen nem tudok nem egész nap a régi otthonos, barátságos iskolamon gondolkodni, olyan, mintha gyaszolnek. Az egyetlem barátaim is régi osztalytarak, velük tartom a kapcsolatot, de nehéz, mert szinte mindenki egy városba ment, rajtam kívül. Ők már megtalaltak a helyüket, caak én nem tudok tovabblepni, az új osztalyom nem a legjobb. Mit gondoltok?

2019. szept. 17. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, ez a 3. heted a Gimiben. Csak most csöppentél bele, megszokod nyugi, adj magadnak pár hónapot. Én is imádtam az osztályt általánosban, aztán jött a Gimi, ahol egész 9.ben kicsit kívülállónak éreztem magam, de 10.ben már olyan volt kis túlzással mint egy 2. család, most pedig szomorú vagyok, hogy pár hónap és ballagás. Szóval nyugi, nagyon ritka hogy valaki nem találja a helyét gimiben.
2019. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is ilyen volt hiányoztak, folyamatosan előjöttek régi emlékek. Idővel jobb lesz, hidd el.
2019. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hail,vulea mireo ani kuksanu pej,mub hamepika.
2019. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Valami gépipari szakközépiskolába, netán szakiskolába jársz, hogy ilyen kevés lány van?

Ezekbe ma a gyenge diákok mennek, köztük több a személyiségproblémás is. Hülyék közé járni tényleg nem nagy boldogság...

2019. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sweetilla válasza:
Próbálj meg esetleg évfolyamtársakkal barátkozni.
2019. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A többi osztálytársaddal mi a helyzet? Nem az a 2 lány létezik...
2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!