Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok volt iskolai verekedés?

Nálatok volt iskolai verekedés?

Figyelt kérdés

Milyen okból verekedtek össze?

Hogy zajlott a bunyó, mi lett a végkimenetele? Sikerült a balhézókat szétszedni?



2019. szept. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon sokat bántottak engem, piszkáltak, megütöttek sokszor, mert magyar vagyok. Rossz napomon kezdett piszkálni az egyik fiú és összeverekedtem vele. Ennek kb 16 éve. 29/N
2019. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lennének kmm "ember"-t jelent állítólag az R betűs szó,akkor 1%-ra csökkenne a verekedések száma :D Persze,de még mennyi. Videóra vették,stb,nagy boxosok voltak.
2019. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem rá, hogy gyerekkoromban lett volna ilyen az iskolánkban, pedig viszonylag sok (legalább 35-40%-ban) roma járt oda (ezt csak az előző válaszra reagálva). Ilyen környék volt, megszoktuk, hogy velük együtt élünk, barátkozunk.

Most nagyjából ugyanazon a környéken de más iskolában a gyerekem rendszeresen verekedésbe keveredik. Hol roma, hol magyar gyerekkel. Nem színtől függ.

Hogy miért? Nem tudom. Ő sem tudja. Sohasem ő kezdi, mindig csak odakeveredik, és ha úgy látja, beszáll, besegít valamelyik oldalnak.

És nyilván sikerül szétszedni őket, hírétékű lenne, ha végelgyengülésig menne.

2019. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk tavaly két lány balhézott össze.
2019. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
30%
Engem sokan akartak bántani... már 3.-os koromban is. De megjárták...
2020. júl. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!