Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert nem tudják elfogadni...

Miert nem tudják elfogadni hogy én más vagyok? Nem vagyok olyan mint ők nem tudok egesznap nevetni és hulyeskedni sincs kedvem

Figyelt kérdés

Nincs kedvem menni sem akkor nem fogok ott nevetni egesznap mint ők minden vicces nekik.. Annyira unom már. És akkor kérdezik miért vagyok mindig olyan csendben? Hát mit csináljak velük normálisan beszélni sem lehet mert tudom hogy olyanok hogy ha nem vagy ott aztán kibeszel mindegyik megbízni nem lehet bennük.. És az is baj hogy nincs baratom. Hát nem ér rá? 16 eves vagyok csak majd lesz szerintem meg raer és az nem csak ugyvan nekem mint náluk hogy fbn rájuk írnak és már van is pasijuk. Én annyira nem értem oket

Középiskola 2.osztaly



2019. szept. 18. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem tudják elfogadni, hogy valaki nem olyan, mint ők. Ha valaki egy kicsit is különbözik a megszokottól, azt már lenézik, vagy kiközösítik. Vagy beilleszkedsz, vagy egyedül maradsz. Persze vannak kivételek, mint minden másban. A pasizás meg várhat, ha te még nem akarod. Azért ne akarj senkit, mert más ezt akarja.
2019. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá hogy ilyenek a fiatalok. Én hozzád hasonló vagyok, most kezdtem az egyetemet, és ugyanilyenek a csoporttársaim. 20-22 évesek.
2019. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PetheD ***** válasza:

Én egy kicsit idősebb vagyok, 32 éves, de én is tapasztaltam, tapasztalok hasonlót. Ha valaki más, a társai nem feltétlenül fogadják el, és ahelyett, hogy a hozzáállásukon változtassanak, tőle várják az alkalmazkodást. Miért baj, ha valaki komolyabban, vagy egyszerűen csak "másként" gondolkodik? Nekem személy szerint nagyon fáj, hogy semleges megállapítások (pl. más, eltérő, érdekes) helyett sokszor negatív minősítő jelzőket használnak (fura, furcsa, különc vagy ennél negatívabb jelzőket). Aki igazán elfogad,becsüld meg, aki nem tud elfogadni, ne foglalkozz vele. Nem kell haragot tartani, de ha nem tudtok jóban lenni, nem kell erőltetni. Más kérdés, ha a környezetedben azok vannak többségben, akik nem fogadnak el, és félő, hogy elszigetelődsz, magadra maradsz.


Ne mások kedvéért, ne a másoknak való megfelelés miatt alakíts párkapcsolatot, ha egyébként még nem szeretnél. Ti, lányok, szerintem úgyis előnyben vagytok az ismerkedés terén. Légy önmagad, és ne félj. :)

2020. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!