Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. S matek felmentést...

S. O. S matek felmentést lehetséges kérni így?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és esti gimnáziumba járok, de a matek az egyáltalán nem megy, SNI-s vagyok. Más elméleti tárgyak mennek, de soha nem voltam felmentve matekból. Hogyan lenne lehetséges így 25 éves koromban esti gimiben felmentést kérni a matekra, hogy abból ne kelljen érettségiznem? Vagy egyáltalán lehetséges ez?
2019. szept. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Sehogy.A matek az egyik legfontosabb ha tetszik ha nem.Ha valami olyan tantárgyról lenne szó ami tényleg szükségtelen számodra oké,de ez fő tantárgy így semmi esélyed.Muszály leszel oda tenni magad és tanulni keményen higy legalább átmenj
2019. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

én BTM-es voltam/ vagyok. SNI-re alapból megadják. De ha nem így van nevelési tanácsadóba kell megkérdezni, ott adnak egy papírt amit ki kell tölteni a tanáraidnak.


#1 én matakból meg még idegen nyelvből is fel voltam mentve és képes vagyok életbe maradni, a függvény meg a 12 igeidőt idegennyelvből mindenki lesz*rja szinte, szóval ne okoskodjál, nem mindenki az Olimposzról jött mint te...

2019. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

"#1 én matakból meg még idegen nyelvből is fel voltam mentve"

Ecsém, ennyi erővel otthon is maradhattál volna iskola helyett, valdd csak be, hogy csak a fűtés miatt mentél be! :D

2019. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
#3 Hagyd már, szegényt biztos bukósisakban engedték csak el otthonról, úgyhogy szenvedett már így is eleget.
2019. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már idős vagy. Ha jól tudom akkor 16 éves korod után már nem lehet felmentetni magadat.
2019. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem bukósisakba, annyira féltem, hogy már 17 évesen autóval mentem (ingyen parkoltam ). És igen, unalmas lett volna itthon lenni, meg mindig megijedek ha bekapcsol a fűtés, gondoltam inkább elbohóckodok aztán eme két tárgy helyett föciből meg bioszból nyomatok egy jó kis #zéreccségith.
2019. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyik barátnőm érettségi előtt kapta meg a matek felmentést, szóval lehetséges.
2019. szept. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!