Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mas is ennyire maganyosnak...

Mas is ennyire maganyosnak erezte magat gimiben?

Figyelt kérdés
Egy olyan gimibe jottem, ahol altalanos suli is van, tehat a 90%a az osztalynak nyolc eve joban van egymassal. Mindenki kozott olyan eros a kotelek, hogy egyszeruen nem lehet csak ugy hozzajuk csapodni - persze mindig poenkodunk, beszelgetek veluk errol-arrol, de a nap vegen azert erzodik, hogy semmifele baratsag nem alakul koztunk. Paran probaltak megismerni, el is beszelgettunk, de most kb teljesen erdektelenek. Nem vagyok visszahuzodo, probalok megragadni minden lehetoseget, de igy atgondolva sosem ereztem magamat ennyire maganyosnak.
2019. szept. 25. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sima gimibe jártam, de kiközösítettek. Túléltem.
2019. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő még nem volt olyan rossz, de az utolsó kettőben már én is nagyon szenvedtem.
2019. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hatosztályosba jártam, de levegőnek néztek az osztálytársaim, szóval magányos voltam, kiközösítve éreztem magam.
2019. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!