Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha csak a szózat felét tudom...

Ha csak a szózat felét tudom akkor hanyas?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Kettes, de legszívesebb egyest adnék...
2019. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk egyes lett volna. Nem olyan hosszú, hogy ne lehessen megtanulni.


Amúgy pedig *Szózat.

2019. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Miért 1-es?


Egy pesszimista szomorú,konkrétan lehuz Himnusszal együtt.


Én egyiket se tudom már pomt ezért,nem fogok ilyen dolgokkal azonosulni.


Inkább a német himnusz.

2019. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
A tanárok 50%-ra már egyest szoktak adni, bocsi. Remélem, a házukat is így oltják majd el, hogy ha az épület fele ég, az olyan, mintha nem is égne semmi :)
2019. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk 1-esnek számít.


3-as, nem az volt a kérdés és sosem az, hogy azért tanuld meg a verset mert bohém, vidám és minden heppi.


Az élet amúgy sem csak erről szól. Ha téged ez lehúz, nagyon helyes. A magyar történelem nem csupa buli és konfetti dobálásról szól.

Örülj neki, hogy nem a saját bőrödön kell ezt megtapasztalni...

2019. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

#5-s az egy dolog, de energiámat nem engedem lehúőzni mert most nem megyek bele de ez totálisan kihat a gondolkodásodra is na aztán mint a dominó ez az egész életedre meg életkörülményeidre is.


Nekem arról szól,hogy ami negatív azt nem engedem be az életembe legyen az bárki vagy bármi,minden negatív dolognak get out van.


Nem helyes pont nem az,ez a baj,hogy ezeket hallgatják itthon meg ezzel azonosulnak.Pont ezért nem nézek híradót sem SOHA.


Ezt olvasd csak el: [link]


Pont erről beszél Kerner Tibor is.


Élet olyan amilyenné teszed.


A történelem meg elmúlt kész lapozzunk már könyörgöm.


Németeknek is volt történelem két VH-t elbuktak,akkora jóvátételt kellett fizessenek,hogy Magyarország meg egész kelet is beledöglött volna, de mondhatom Ausztreiát is.


Nézd meg a német himnuszt miről szól, látsz-e nyomát a történelemnek Deutschland Deutschland Über alles.


Nem véletlenül tartanak ott ahol,a 3.legerősebb gazdagságuk van.

2019. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük Király Linda esetével; a Himnuszt (Jó tudom, hogy most a Szózatról írsz) csak a feléig tudta elénekelni és fórumokon, Youtube-on a mai napig szídják érte.


***


Nálunk volt olyan tanár, aki az ujjaival mutatta vers mondásnál, hogy hány szót rontotál el és azt hiszem 2 hibás szóig volt ötös, négy hibás szóig négyes, stb.


Volt, aki nem figyelte ennyire, csak nézte, hogy mennyire mondod jól, nagyon nagyon átköltöd vagy csak pár szót mondasz félre, stb., ha nem tudtad végig mondani a verset. Kb kettes vagy hármas volt, ha a vers felénél megálltunk, hogy nem tudjuk a maradékot, de az előtte levő részt HIBÁTLANUL elmondtuk.


***


Amúgy, még amikor 2001-ben tanultam a Himnuszt (Mármint az összes versszakot még negyedikben), rendesen megtanultam és azért kaptam hármast majdnem, mert zavarban voltam és elnevettem magam meg hebegtem-habogtam (hozzáteszem, volt egy fiú, aki súgni akart végig és nagyon megzavart, hogy miért sutyorog.)

2019. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van aki aszerint osztályoz,hogy hány szavat rontottál el,van pedig olyan tanár is,aki ezt nem számolja.Szóval ha olyan tanár osztályoz,mint az előbbi,akkor tuti egyes,de ha olyan tanár értékel,mint az utóbbi,és ha az első felét tökéletesen tudod,akkor hármas.
2019. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sweetilla válasza:
100%
Egyes.
2019. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!