Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az osztálytársa...

Mit tegyek, ha az osztálytársam testszaga zavar? Olyan aromákat áraszt.

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha láthatóan mocskos, ápolatlan, akkor szerintem szólj az osztályfőnöknek, majd az beszél vele bizalmasan. Ne te szégyenítsd meg!

Viszont nekem volt olyan osztálytársam, akinek valami anyagcsere zavar miatt volt kellemetlen szaga. Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, azon kívül, hogy igyekezni kell nem a közelében lenni.

2019. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Általánosban én így hívtam magamra a figyelmet. Jó érzés volt hogy emiatt utálatos,undort váltok ki a többiekből. Mindig én voltam a középpontban. Azok a csodás évek 😀
2019. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Szólsz az osztályfőnöknek.

2. Türőd.

2019. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátságosan meg lehet vele beszélni, finoman meg tudod neki mondani 4szemközt, szólj neki, hogy próbáljon másik dezodort, vagy valahogy figyeljen oda jobban. Ha ez így nem kivitelezhető, akkor bízd az offőre.
2019. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél neki célzásként dezodort vagy tusfürdőt ajándékba pl: a stülinapjára vagy osztálykarácsonyra. Vagy beszéljetek hangosan arról, hogy milyen büdös van, és nem igaz, hogy miért nem tud fürdeni mindenki. Esetleg osztálypénzből vehettek valami illatosított, amit használhattok, ha a szag már elviselhetetlenné válik.
2019. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!