Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket magáznak a csoporttárs...

Feketeparduc98 kérdése:

Titeket magáznak a csoporttársaitok az egyetemen?

Figyelt kérdés

Van 2 csoporttársam akik mindig magázzák egymást és engem is. Mikor megismertem őket azt hittem csak viccelnek ezzel, de már lassan 1 éve járunk ugyanarra az órákra, és még azóta sem tegeződnek. Meg egyébként velük szoktam beszélgetni órák közt, szóval nem is az van hogy naponta csak köszönünk egymásnak és ennyi...


Próbáltam többször is tegezni őket, de nem változott semmi. Mi lehet az oka, hogy így viselkednek? Csak azért kérdezem, mert nekem nagyon furcsa ez a helyzet. Ti mit gondoltok?


Mindhárman 20 évesek vagyunk.



2019. szept. 30. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg tőlük. De csak úgy normálisan, természetesen. Talán adnak értelmes magyarázatot, + lehet hogy szimpatikusabb leszel nekik, mert azt érzik közelíteni szeretnél hozzájuk. Szerintem egyébként aki ilyet csinál 20 évesen az minimum kettyós :)
2019. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is kettyósak. Azt valamennyire megérteném ha egy 50+os ember meg egy 20on éves ember tegeznék egymást bár ez is furcsa hisz mindketten felnőttek, de ez nagyon gáz.
2019. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
felnőtt emberként kezelnek. Szólj nekik hogy nyugodtan tegezzenek hiszen nem vagy öregember.
2019. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Volt 2 db kb 40+-os csoporttársam is, tegeződtünk. Sőt, a tanszékvezető kivételével tanárok és diákok tegeződtek. Ez volt a főszak. Minoron ugyanúgy tegeződtek a diákok, de a tanárokkal magázódtunk.


Elképzelni sem tudtam volna, hogy odamegyek a 22 éves csoporttársamhoz, hogy "Jó napot! Kérem, kölcsön tudná adni a jegyzeteit múlt óráról?".

2019. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak az a szomorú, hogy volt ilyen eset...


Amúgy lehet hogy egy fajta távolságtartás szerintem, csak nem tudom miért.

2019. szept. 30. 23:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz nyugodtan, hogy nem baj ha tegezodtok-e.

Amugy szerintem szulei igy neveltek. Van egy ismerosom, aki 15 eves, es 20+ eves embereknek jo napottal koszon...

2019. okt. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, érdekes...nálunk a legtöbb tanár is azzal kezd, hogy tegeződjünk.

Lehet tényleg így nevelték őket, vagy csak tetszik nekik a magázódás. Lehet így felnőttesebbnek, komolyabbnak érzik magukat.

2019. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok!


Elektronika laboratóriumon nem sikerült befejeznem a mérést. Kérem szépen odaadná a jegyzőkönyvet, hogy lemásolhassam az eredményeket? Cserébe meghívnám Önt egy alkoholtartalmú italra, vagy tudok nyújtani segítséget más tantárgyban!

Köszönöm szépen!


Viszontlátásra!


😂😂😂😂

2019. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Esküszöm az egyetemeken vannak a legbolondabb emberek.
2019. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura. Nálunk még a fiatalabb oktatók is tegeződnek velünk, nem, hogy csoporttársak. :D
2019. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!