Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem a tanáromba, ez...

Beleszerettem a tanáromba, ez gond?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok! Most leszek 20!

#tanár #szerelem #diák #apakomplexus #a tanár 40 50 körüli #tanár diák kapcsolat l
2019. szept. 30. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, de lehet ez csak erős vonzalom. Nyugi!
2019. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, de várd meg amíg befejezed, utána tegyél bármit is.
2019. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, de lépéseket ne tegyél - gondolt el, egyrészt lehet ez csak fellángolás. másrészt meg a Te szerelmed az ő állásába is kerülhet.
2019. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, de ne kezdj el nyomulni a tanárra.
2019. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es válaszoló! 4 éve szeretem...😂De ő sejti szerintem.
2019. okt. 1. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Akkor se tegyél lépéseket (amúgy honnan kellett volna tudnom, hogy 4 éve szerelmes vagy belé?)


NE!!!!!!! Ne tegyél lépéseket! Fejezd be a sulit és annyi. Ha suli után hónapokkal se kezded felejteni, akkor próbálj találkozgatni.


Tudom, 19 évesen még túl fiatal és naiv vagy, hogy értsd, de a tanítványa vagy, így őt billentik fenékbe, ha bepróbálkozol.

2019. okt. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy kijárod a sulit, már próbálkozhatsz is. Nem ördögtől való dolog ez, de amíg oda jársz, addig kevés az esély, hogy bármi is lenne.
2019. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia.

Nekem van egy barátom aki meleg, és viszonya van a tanárával.

Most 19 a tanár pedig 22.

18 éves korában jött rá hogy szereti, arra hogy meleg már 15 éves korában rájött.

Nem hallgatott rám, én mondtam neki hogy ne tegyen lépéseket. De ő megtettexd.. És őszintén örülök hogy nem hallgatott rám. Mert azóta is egy pár. Igaz sok mindenen mentek keresztül, egyben rossz és jó dolgokon is.. De szerintem megérte.. Titokban és kizárólag suli után foglalkoznak egymással..


Szóval szerintem, hallgass saját magadra. ❤️

2019. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló érzéseim voltak, gondolom, most vagy végzős. Velem is ekkor volt. Írj privit, ha gondolod. De azt már én is előre mondom, hogy amíg tanulsz, ne tegyél semmi lépést felé.
2019. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!