Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár ellen panasztevés?

Tanár ellen panasztevés?

Figyelt kérdés
Milyen módon lehetne panaszt tenni egy tanárra, aki úgy tartja az óráját, mintha google felolvasó lenne, mi pedig a gépek, akiknek automatikusan be kéne venni minden adatot. Remélem a szituáció elképzelhető, egyetemről beszélek itt. Tanárral beszéljem meg egyenesen, vagy dékánhoz menjek esetleg, ötletek?

2019. okt. 5. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
:D - gondolom, nagyon gólya vagy még. Ez a kutyát sem fog érdekelni.
2019. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Az első 1,5 mondat elolvasása közben azt gondoltam, hogy egy általános iskolás gyerek írta ki a kérdést.


De amikor olvastam, hogy: "egyetemről beszélek itt.", ledöbbentem.

2019. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Mexox vagy mexöx.
2019. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát én a kérdést elolvasva csak irigykedek, hogy nektek normálisan meg vannak tartva az óráitok. Üdv az egyetemen, jó dolgod van ezzel. A tanárnak az a dolga, hogy bemenjen és leadja az előírt anyagot. Ameddig ezt megteszi, akármilyen formában, addig nem panaszkodhattok rá. Vagyis panaszkodhattok de mindenki csak értetlenül fog rátok nézni, hogy mi a bajotok amikor a tanár végzi a dolgát.


Az előadás anyagokat pedig senki nem fogja leadni nektek úgy, hogy ti azt egyből megjegyezzétek és 100%-os ZH-t írjatok. Tudom, hogy fos, de haza kell menni és ott kell megtanulni, az előadás az inkább csak egy kis bónusz amitől néha megörülsz tanulás közben, hogy jé, erre emlékszem.

2019. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Le fogják f0sni. Nekem is van ilyen tanárom.

Van egy másik aki pedig teljesen érthetetlenül magyaráz, elkezd egy támát, átmegy egy másikba...majd 20 perc múlva folytatja ugyanott. Ugrál a diák között, jegyzetelni se lehet. Ha ő magyaráz akkor üres diára lép. Kb 20 másodpercünk van kiírni valamit a t3tves diáról, mert lép is tovább. Fotózni nem lehet. Tananyag nincs fent neten.

Szokj hozzá, ilyen az egyetem

2019. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Kemény a pali :D

Ezzel tényleg a kutya nem fog foglalkozni

2019. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Elárulok egy titkot; a legtöbb tanár ilyen a legtöbb egyetemen. A legtöbb diák meg nem lustaságból kér jegyzeteket, hanem, mert nem lehet a tanár óráin teljesíteni.


Volt tanár, aki csak ült és mondta a magáét, de, mintha könyvből olvasná, olyan hanglejtéssel. Szinte semmi kommunikáció nem volt köztünk óra alatt, bejött, előadott, kiment.


Volt olyan, aki Ált. köt. tárgyat hadarva tartott meg. Első órában fel is adtam nála a jegyzetelést, mert, amire leírtunk egy mondatot, már hárommal odébb járt.


Sőt, volt egy nő (valami nyelvészetes órát tanított), aki az egyik terhes lánynak szólt be az egyetemen, mert terhes lett "és az milyen már, hogy valaki egyetemistaként terhes lesz".


Ha a tanárnak jelented


a. megjegyez magának és megbuktat.

b. elküld melegebb éghajlatra


Ha a dékánnak szól, elküld melegebb éghajlatra és jelzi a tanárnak, aki megbuktat.

2019. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen egyetemekre jártok ti, de nekem a tanáraim 99%-a végtelen jó arcok és normálisan tanítanak, igazság szerint csak ez az egy van. De ha ennyire el vagyok hordva azért mert nem akarok hülye lenni, meg ha szerintetek ezt mindenki leszarja rajtam kívül( amit egyébként gondoltam is, még a hallgatók nagytöbbsége is droid, nem hogy a tanár), akkor eltűröm azt majd lesz valami, köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 7. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tanárok már nem is szeretnek tanítani. Csak a pénz miatt csinálják már. Belefásult, megfáradt emberek akiknek már nem az a cél hogy egy új nemzedéket oktassanak hanem teljesen más.
2019. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te. Pedig ha egyetemista vagy, már volt tapasztalatod azért tanárokkal az elmúlt 12 évben.

Egyetemen pedig még nagyobb a szórás. Van ott cuki, lelkes tanársegédektől kezdve, beképzelt phD-sokon át, életunt profokig minden. Szokj hozzá. Senkit nem érdekel, nem fognak babusgatni. Ha olyan tanárokat fogtál ki, akik viszont igen, akkor örülj, hogy csak egyel van bajod. Ennél maximum sokkal nagyobb dolog miatt tehetnél panaszt, de általában azt is leszarják. Ez már nem középsuli, hogy hárman odaálltok az iginéni elé és elpanaszoljátok, hogy az xy bácsi csúnya volt:(

Alkalmazkodnod kell.

2019. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!