Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám rendezni a...

Hogyan tudnám rendezni a viszonyt az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Főleg tavaly (9. osztály elején) lettem jóba az egyik osztálytársammal (lány). Sokat voltam akkor egyedül, néha beszélgettünk, segítettünk a házikban egymásnak, pár órán együtt ültünk. Nem nevezném erős barátságnak, inkább egy jó viszonynak, mert nem álltunk túl közel egymáshoz. Többször lenézte az érdeklődésemet és én sem értettem egyet a legtöbb elképzelésével,véleményével. Néha úgy éreztem, többet rakok bele ebbe a "barátságba" (segítés, érdeklődés, stb). Iskolán kívül nem nagyon kerestük egymást.


Szeptember óta minden megváltozott. Az osztálytársam "megharagudott" (pedig nem bántottam meg semmivel), lesajnálóan kezel, többször tesz rám gúnyos megjegyzést, másoknak is beszólogat, nem is tudván ez mennyire bántó. Nagyon kiakaszt a helyzet, mert nem szeretek "haragban" lenni ok nélkül, sajnos általánosban sokszor volt részem ilyen és ennél durvább gyűlölködésben. Mit kéne tennem? Kérdezzek rá, hogy mi a baja velem, megsértettem-e, elmondjam mennyire rosszul esik az egész(valszeg ugyanúgy beoltana)? Esetleg ignoráljam, hagyjam a p*csába és lógjak mással?

16/L



2019. okt. 7. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg. Nincs veszteni való.
2019. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám. Kamasz hiszti, hangulat-, személyiségváltozás.

Vsz. úgyse tudna észérveket mondani. Másokkal is ilyen, mint írod.

Ha, mint írod, nincs köztetek szorosabb barátság, nincs jelentősége.

2019. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!