Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy gyerek nagyon barátkozni...

Egy gyerek nagyon barátkozni akar, mert középsuliban újra osztálytársak lettünk, de az előző 8 évben csesztetett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok vele beszélni, de mégsem száll le rólam. Mindig a barátom akar lenni, és ez nagyon idegesítő. Szerintem hátsó szándéka lehet. Szintfelmérőn mindenkit kiröhögött és előtte 1 hónappal mondta, hogy olyan gyökerek járnak oda, mint én, ezért gondolom, hogy hátsó szándéka lehet. Meg tesin is párnak választott 1 hete, azóta is "zaklat" folyamatosan és az a rossz, hogy mindig ott van, bárkivel beszélek az osztályból. Mit tegyek? Kérem segítsen mindenki, aki tud.

2019. okt. 8. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj szóba vele, ha nem akarsz. Egy idő után már nem fogja erőltetni, valószínűleg kapaszkodik beléd, mert ismeritek egymást, így könnyebbnek gondolja a beilleszkedést. Ha úgy érzed, nyugodtam mondd meg neki, hogy eddig sem voltatok jóban, ezután sem szeretnéd!
2019. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlón mentem keresztül. 8 éven át én voltam a fekete bárány. Tudod, csordaszellem... Egy megutált, kiszemelt, a többi követte a gyűlöletben. Aztán ugyanoda vettek fel minket, elkezdett nyomulni. 8 évig vert, megalázott, tönkre tette a cuccaimat, a tanárok asszisztáltak hozzá, és követett meg ehhez hasonlóak. Meguntam, fordítottam a kockán. Csúnya egy vége lett, de 3 nap kórház után kiengedték. Persze nem bánta meg a 8 év kegyetlenkedéseit, én meg azt a pár percet, amíg a karmaimban volt! Nem uszítlak, nehogy ezt tedd!!! Csak nálam ez volt. Talán a ti nexusotok más és nem ilyen súlyos. Próbáljátok megbeszélni.
2019. okt. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne állj vele szóba, ha beszélni akar hozzád, akkor tegyél úgy, mintha nem is létezne, főleg akkor, ha másokkal beszélgetsz. Vagy, ha miközben beszélgetsz másokkal és elkezd neked mondani valamit, akkor mondd, hogy duguljon el. Nem tudom, hogy milyen ember vagy fizikailag, lelkileg, de én az ilyet szépen elküldeném a halál f**zára.

16/f

2019. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is vedd figyelembe, biztos hogy nem jószándékú. Szólj tanárnak vagy igazgatónak, bárkinek hogy zaklat, az szerintem leállítaná ha látja hogy megint odamegy hozzád. Egy idő után csak megunja. Ahj istenem, mennyi barom van :D Sok sikert, remélem békén hagy már
2019. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló volt velem is. Elvertem mint a lovat. Kínjában átment másik iskolába félévkor, mert megijedt tőlem. Félve de előre köszönt utána. Érdekes mi? Addig ő volt felettem évekig, de akkor már nem volt olyan nagy az a pofa amikor a visszanyalt a fagyi.
2023. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!