Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehetne elfelejteni a...

Hogy lehetne elfelejteni a középiskolai bántalmazásokat?

Figyelt kérdés
Már 3 éve, hogy elballagtam, de még mindig ezen jár az agyam, hogy hol a tanár bántott, hol a nyomorék osztálytársak. Kb. semmi önbizalmam...
2019. okt. 9. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem fogod soha. Engedd el, már vége van. Én is ezt tettem.
2019. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd 20 éve ballagtam el az ált suliból, de még mai napig nem tudtam a bántalmazásokat elfelejteni. Ami szerintem a leggusztustalanabb, amikor egy 10-14 éves gyereket a tanárja bánt. Engem fizikálisan és verbálisan is bántottak a tanáraim. Ezt szerintem soha nem lehet elfelejteni.
2019. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom
2019. okt. 9. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, de még mindig nem tudtam elfelejteni.

Nem is fogom szerintem soha...


Egyszer találkoztam egy volt osztálytársammal, aki a zaklatóim között volt. Örült nekem, mintha barátok lettünk volna, úgy üdvözölt. Ez benne a szép...ezek a r0hadékok fel se fogták mit tettek, nekik csak játék volt az egész.

2019. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy valaki bocsánatot kért tőlem, majd lekoptatott.

Igy ugyanott tartunk úgy gondolom.

2019. okt. 9. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elengeded. Üdv., egy másik valaki akit szintén bántalmaztak
2019. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz a gonoszságokat ,bántalmazásokat elfelejteni. De próbálj meg más felé orientálódni, hobbi, sport, stb.

Ha folyamatosan ezen kattogsz, akkor nem hogy csak ők bántottak, hanem te is folyamatosan bántod magadat! Ez durva amúgy de minden agyban dőll el. Próbálj ki valamit ami nagyon leköt. Ez nekem egy hobbi például, e mellett nem agyalok annyit. Jobb.

2019. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!