Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az ofőmről lenne szó (férfi). Elég vidám ember, folyton poénkodik (ez később fontos lesz). Elég régóta figyelem, hogy hogy viselkedik velem és ezeket veszem észre:


-Mivel minden nap tart nekünk órát, legtöbbször ilyenkor szokott viccelődni és elég sűrűn fordul elő, hogy a szemembe néz jó sokáig, mintha csak nekem beszélne.


- Csomószor volt már olyan, hogy látta, hogy egy fiúval vagyok és ő nem viselkedik úgy velem, ahogy kellene (ezalatt semmi nyomulósra meg durva dolgokra), és leosztotta a fiúkat. Ezzel a témával kapcsolatban két olyan történet is van ami eléggé meg maradt bennem:


1.Van egy ilyen 'csajozós' osztálytársam, akivel néha szoktam beszélgetni. Ez az osztálytárs csinált durva dolgokat (remélem értitek) és ilyenkor az ofőm mikor látja, hogy vele vagyok, leszid, hogy miért barátkozok ilyenekkel, illetve a fiúnak is mondja, hogy kerüljön el (pedig a fiúnak még barátnője is van) .


2.Ez nem rég történt.

Ajtóban állt egy osztálytársam és csak bambult kifele. Gondoltam kicsit meg lököm, hogy kiessen a bambulásból(vele amúgy is szoktunk hülyéskedni így). Úgy is kifelé mentem WC-re, szóval mikor elmentwm mellette óvatosan meglöktem egy picit. Utána bementem leültem egy pad tetejére háttal az ajtónak és beszélgettem a barátnőmmel. Ekkor éreztem hogy valaki picit meglöki a fejemet, és mivel nem tudtam ki az, eléggé meglepődtem és hátrafordultam. Osztálytársam vigyorgott aki az előbb még az ajtóban állt. Csakhogy ezt mind ogőm is látta, és szegény fiú olyan szidást kapott ezért a semmiért, hogy az valami hihetetlen. Nagyon megsajnáltam szegényt, és mondtam az ofőmnek, hogy én is megütöttem de nem hitte el.


- Másik amit szokott csinálni, hogyha elmegyünk valahová az osztállyal akkor szont mindig velem és a barátnőmmel beszélget, ami eléggé idegesítő szokott lenni. De ez van akkor is ha csak kint vagyunk a folyosón és ő is ott van. Ilyenkor ha már unom őt azt szoltam csinálni, hogy témát váltok, és valami fiatalosról kezdek el beszélni (youtuberek,énekesek stb.). Illetve nemrég volt egy olyan 'eset', hogy elmentünk ilyen különbusszal kirándulni és én meg a barátnőm direkt hátra ültünk, hogy tudjunk enni. Erre ofőm a mellettünk lévő székbe ült és egész úton próbált velünk beszélgetni.


Ennyit tudtam összeszedni most így hirtelen. Illetve még régen mondta osztálytársam nekem, hogy szerinte az ofőnk pedofil mert látta, hogy az egyik osztálytársam seggét bámulta. Ez nem tudom mennyire igaz de mindenesetre leírtam. Szerintetek ez így mennyire szokványos? Vagy ti tapasztaltatok már ilyet valamelyik tanárotokkal kapcsolatban?



2019. okt. 9. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tetszel neki.
2019. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
kicsit beteg viselkedes. ez meg talan nem az a hatalmas nyomulas, de eleg idegesito lehet. semmi teret nem hagy. majd te megveded magad. szerintem valamiert kinezett teged es lehet, h bejossz neki. bar eleg beteg oszinten. felnott letere gyerekkekel kemenykedik meg diakok jonnek be neki. beteg
2019. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd.
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, ha félreérthető volt. Én úgy gondoltam, hogy nála én vagyok az a tipikus 'kedvenc' diák, aki szinte minden tanárnak van.
2019. okt. 9. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Na most, ha kedvenc diák vagy, akkor Neked a saját tantárgyából plusz tudást is átad, tanulmányi versenyre küld etc. ? Nekem 9 éves koromig a későbbi gimnáziumi fizika-technika tanárom volt a szomszédom. Az én szüleim, meg az Ő családja jó baráti kapcsolatban vannak azóta is. Nos hozzám rendszeresen odajött a gimiben, plusz feladatot adott, versenyre küldött, kérdezte, hogy mindent értek. Én voltam, nagyképűség nélkül a gimiben, de lehet hogy a városban a legjobb fizikából azok közül, akik nem olyan egyetemre mentek, ahol fizika kell. Én voltam a mintadiák azoknak akik ugyan mélyebben akartak egyetemen foglalkozni

fizikával, de kicsit lazsáltak. " Bezzeg a Kriszti aki közgázra akar menni, hogy megcsinálta a példát, Ti leendő doktornők doktor urak miért nem tudjátok?" ilyeneket mondott.

2019. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vonzódik hozzád.

Ezek a jelek alapján csak szimplán azt látom, hogy jobban kedvel téged mint a többieket, ezért is figyel rád így.

Az hogy egy tanár megnézi a diák fenekét az még nem jelenti azt, hogy pedofil, hisz ők is emberek és minden ember megnézi a másikat.

2019. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!