Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell azt bántani aki...

Miért kell azt bántani aki gyengébb és nem tudja megvédeni magát? Ha nem tudják elfogadni, ahelyett hogy szimplán nem törődnek vele miért kezdik el bántani?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sokszor a tahó, nagypofájú, magukat nagyszerűnek tartó emberek viszik többre az életben?

2019. okt. 10. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Akik rosszindulatúak és átgázolnak másokon.
2019. okt. 10. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Így próbálják megerôsíteni a magukról alkotott képet miszerint ôk az alfahímek az adott környezetben.


Persze a végén ne lepôdjenek meg, ha az egyik áldozat gondol egyet és elkezdi ôket lemészárolni.

2019. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Ezt a cikket olvasd el, és nézd meg: ha a farkasok közt nem működik, az embereknél annál inkább - főleg itthon...:

[link]

Azért teszik ezt sokan, mert a szavannákon érzik magukat, másrészt ha egyszer valaki megtett valamit, és nem lett következménye, akkor jön a következő, a következő, a következő... és a végén egy nagysúlyú, aminek talán már lesz következménye.

2019. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy a modern társadalomban iszonyat sok dolgot megtehetsz következmény nélkül. Sőt, a primitív, agresszív viselkedés számos előnnyel jár, például tapasztalatom szerint a nőknek kifejezetten azok a férfiak imponálnak akik eltaposnak és megaláznak másokat.

Én idealista vagyok/voltam de az altruista magatartásnak soha az életben semmi előnyét nem láttam. Sajnos az emberek többsége végtelenül ösztönlény, végtelenül primitív, ostoba és állatias.

2019. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!